Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Néha fiúnak néznek! Mit...

Néha fiúnak néznek! Mit csináljak? (Bővebben lent) 14L

Figyelt kérdés
8.be járok. Amikor elmentem az előkészítőre több csaj rám tapadt hogy milyen "helyes" fiú vagyok. Mit tehetek ellene???

2015. ápr. 24. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz lányruhákba szoknyák és a többi, legyen lányos frizurád... mint a lányoknak.
2015. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lányos ruhák, valóban. Egyébként meg mostanság kezdesz majd nőies formákat növeszteni csípő, fenék és mell tájékán. Pár év után megnőiesedsz és nem lesz ilyen gondod.
2015. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A szoknyákat nem igazán szeretem. A hajammal nem igazán lehet kezdeni semmit nagyon rövid anyám jóvoltából. Azt mondta jól fog állni az arcomhoz. Cicim még nincs de viszont nagyon magas vagyok 184cm. Derekam meg főleg nincs!!!! Nincsenek nőies ruhám.
2015. ápr. 24. 20:20
 4/11 anonim ***** válasza:
vegyél, és növeszd a hajad, sminkelgess.
2015. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Növeszd meg a hajad mindenképp, elég kevés olyan lány van aki bátran bevállalhat extrém rövid frizurát, ez nagyon fiúsít. Amugy neagodj, fogsz még nőiesedni, és ami tényleg segít a smink! Hosszú szempillák, kevés szemceruza, és persze többet is bevállalhatsz, pl szemhéjpuder, rúzs, de az 8.-ban még nem szükséges. Majd ha kerekedik a csípőd hangsúlyosabb lesz a derekad is, és a magasság nem hátrány ;) . Mehetsz majd modellnek :) . Amugy nem csak a szoknya lehet lényos, azért szűk csőfarmerben sem szaladgál sok fiu :) .
2015. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%
NE! A sminkelgetést nehogy elkezd!
2015. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha nem szereted a szoknyát (megértelek) akkor vegyél nőiesebb színű ruhákat, amiket a férfiak nem hordanak. Én nem vagyok oda a pinkért, de a pasztell árnyalatok szépek, és a narancssárgák is. Az sem mindegy hogy milyen a szabása egy ruhának, ne válaszd a boyfriend stílusú gatyákat. Leggingseket is választhatsz, de vigyázz hogy hosszabb felsőkkel viseld (amik eltakarják a feneked) egyébként közönséges hatást kelthetsz! ;)
2015. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
+ megnézheted Shailene Woodley stílusát. Ha nagyobb a hajad már különböző fonatokat is lehet csinálni. Eleinte magadnak lehet hogy nehezen fog menni, de egy kis gyakorlással elsajátítható!
2015. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Edzés, konditerem.


shop.builder.hu

lifetilt.hu


[link]


Az ilyen alak bizony a konditeremben készül. Nézz utána az említett oldalakon, és tényleg növeszd meg a hajad.

2015. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is kb 184 cm voltam 14 évesen most meg 16 évesen 190 :o Tudom nem a kérdésre válaszoltam, de végre valaki aki ilyen magas :D (én sem szeretem a szoknyákat)
2016. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!