Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy baj ez? Mi lenne az...

Nagy baj ez? Mi lenne az előnyösebb?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy 14 éves vagyok. Most ballagok általánosból, és hát hogy is mondjam...nem éppen úgy nézek ki mint egy 14-15 éves...inkább mint egy 11-12 éves...alacsony is vagyok(159cm) és a fejem is kerek, meg a hajam is szőke és hosszú, jó dús...most fogok fodrászhoz menni, és a kérdésem az lenne, milyen frizurát válasszak, amitől érettebbnek(legalább is korombelinek) néznek az emberek?

Sajnos nőni már nem fogok, mert általában 14 éves korukig nőnek a lányok, viszont a hajviseleten kívül, milyen ruhákat, sminket...ect. javasoltok még, hogy kicsit korombelinek tűnjek? A normális válaszokat előre is nagyon-nagyon köszönöm:

Egy teljesen összezavarodott, és kétségbeesett 8. osztályos lány! :(



2015. ápr. 29. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne akarj felnőttesnek tűnni, ne rontsd el sminkkel a babaarcod, a fiúk is áltaéában nem szeretik a sminkelős lányokat:)
2015. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én fiú vagyok 19 éves ,és bár közöm sincs ehhez az egész dologhoz ,én sem vagyok egyébként nagyon magas ,de részemről ez a legszebb hajtípus egy lánynak: [link] ez egyben elegáns és szerintem nőies is ,ballagásra pedig hát a második képet ajánlanám.:)

Remélem tudtam segíteni ^^

2015. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem egy kerek / paradicsomkonty biztos érettebbnek mutat - esetleg hagyhatsz egy-két tincset az arcod két oldalán, hogy ne tűnjön annyira kereknek az arcod. Vagy vmi ilyesmi: [link]


Sminket ne vidd túlzásba - lehet, azt hiszed, érettebbnek tűnsz mondjuk a sok fekete szemceruzától, de az inkább röhejes. Elég egy natúr pezsgőszínű szemhéjfesték, esetleg egy nagyon vékony fekete tusvonal vagy ceruzavonal a felső szempillatőbe... nem túlzásba vitt szempillaspirál (műszempilla meg pláne nem), halványrózsaszín vagy barack pirosító, natúrrózsaszín ajkak. Semmi extrém, az nem suliba való.


Ruha: hát... ez függ attól, mit hordasz. A nagyon cukimuki, kislányos, nagyon tinis dolgoktól (pl. sillybandz, színes műanyag karóra, kisvirágos szoknya, rajzfilmfigurás felső, fagyiszínek, csicsás bazári kínai cuccok stb.) meg kellene szabadulni. Amivel picit érettebbnek tűnhetsz, azok talán az egy fokkal elegánsabb holmik és a kevésbé élénk színek. De ehhez látni kellene a ruhatáradat is.

2015. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem eddig hosszú hajam volt,levágadtam válig és nagyon sokan azt mondják hogy nem olyan kislányos hanem egyezik a rendes korommal 😊
2015. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megint én:szerintem is ne ronsd el a bőrödet a sminkel.Van még időd erre.
2015. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!