Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úgy vagyok szép, ahogy vagyok,...

Úgy vagyok szép, ahogy vagyok, fogadjam el magam, de ha narancsbőrös a combom, akkor kezdjek el diétázni, mert az nem szexi! Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Néha-néha a kezembe akadnak ezek a női magazinok, és ilyenekkel van tele.. Persze, tudom, a média állandóan sulykolja, hogy sosem vagy elég jó, akkor is vedd meg a legdrágább krémet, hogy eltüntesd vele a ráncokat a 15 éves arcodról, stb, de annyira bosszantó, és érthetetlen egyben. Nekem is van, hogy azon gondolkozok, hogy esetleg csúnya vagyok, több ezer szebb és csinosabb lány van nálam, de itt a párom, aki szerint tökéletes vagyok, még egy kis úszógumival is. És akkor a kezembe kerül egy ilyen újság, amiből árad, hogy ha nem vagy XXS-es méretű, vékony combú, lapos hasú, akkor nem vagy szexi, ne is menj strandra, stb.. Ti mit gondoltok ezekről a magazinokról? És titeket is bosszant, vagy ti inkább hallgatni szoktatok rá, és elkezdtek fogyókúrázni (pl) ?
2015. máj. 3. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Én vékony fiú vagyok és a vékony lányok tetszenek:) Szerintem az úszógumi nem egészséges amúgy, aki hosszú életű annak a bmi-je nem több 22-nél.
2015. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

hát, ez ilyen.

a magazinokban egyik oldalán van egy "fogadd el magad" cikk, reklám, aztán fogyi tippek, reklám, utána az aktuális divatanyag 45 kilós modellcsaj tökéletes testével.

elég gagyi, bosszantó, de igazából nem kell vele foglalkozni. sőt, nem is kell venni. én csak kuponok, vagy ajándék miatt veszek néha ilyen magazinokat, de bőven elég is belőlük ennyi.

én akkor fogyókúrázom, vagy sportolok, ha nem érzem jól magamat a bőrömben, ha nem jön rám a kedvenc farmerem, ha nem azt látom a tükörben, amit szeretnék.

tini koromban igazi vékony csaj voltam, most 25 évesen már nem vagyok az, de nem is akarok újra 40 kiló lenni, csak egészséges súlyú, mert nem vagyok már kislány. ettől még lehetek csinos.

2015. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne ilyen hülye magazinokat olvasni, semmi értelme a dolgoknak amit ilyenekben írnak.

Az hogy te hogyan vagy jó azt egyedül te tudod. Belenézel a tükörbe és ha nem tetszik amit látsz akkor változtatsz. Pl nekem nem tetszik az úszógumi és a háj a combomon, szóval most diétázok, futni járok, lassan már el is tűnik minden felesleg és elégedett lehetek magammal, pedig így vékonyan sem S-es a méretem, de nem is akarom hogy az legyen, mert nekem nem az a nőtípus tetszik, nem akarok modell testet, szerintem az nem szép, nem nőies.

2015. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
A magazinok tényleg hol ezt írják, hol azt..ettől függetlenül szerintem pl. egy 100 kilós nőt nem jó azzal áltatni, hogy fogadja el magát, hanem fiatal nőként igenis meg kell próbálni a legtöbbet kihozni magunkból egészséges életmóddal, sporttal.
2015. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, miért ezeket a szar magazinokat nézegeted? Kistiniként még én is bújtam az IM-et, de azért egy idő után ki kéne nőni ezeknek a szennylapoknak az olvasgatásából.

A magazinokban a képek egyébként agyon vannak retusálva és utókezelve, nem tűnt még fel, hogy annyira hosszú lábak és combok a való életben nem léteznek? Vagy, hogy a képeken lévő csajok karja csupán egy undorító pálcika, nulla izommal? Mind-mind utómunka.

Agymosás az egész, csak arra jók, hogy azok, akiknek az önbizalmuk alacsonyabb, azok még rosszabbul érezzék magukat.

De egy vicces példa: egyik oldalon azt írják, hogy egyél sok magvat, mert jót tesz a hajnak és a körmöknek, két oldallal arrébb meg ne egyél magvakat, mert zsíros lesz a bőröd és elhízol. Hagyjuk már...


Egyébként a BMI egy baromság, mert lehet valaki hájasan is 60 kiló, meg izmosan is. Nem BMI-t kell nézni, hanem testzsírindexet.

2015. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: ezekkel a magazinokkal az a legnagyobb baj, hogy nyíltan vagy burkoltan, de belesulykolják az emberekbe, hogy ha nem nézel ki úgy, mint az ott bemutatott (egészségtelen és agyonphotoshopolt) nők, akkor te egy senki vagy.

Férfiként néha alaposan elcsodálkozok, hogy sok nő - ezen szennyirodalmak hatására - mennyire tévedésben van a szépség fogalmát illetően.

2015. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

a kedvencem az oltozz az alakodnak elonyosen. azt vedd fel amiben jol erzed magad. kibaxzott hulye tanacsadasok vannak beszarok hogy ezekbol kepesek megelni... meg abbol h coach stb .

. aki nem akar dolgozni az hulyeskedik csak ilyenben. nezz ugy ki ahogy akarsz. de lenyeg ugysem ebbol jon

2016. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!