Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van más fiú is, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van más fiú is, akit egy csaj fogott meg nagyon külsőre, ahogy engem is, hogy, ha az ő képeit nézi vagy vele dumálgat, akkor az összes többi csajt elfelejteni, hogy egy másik csaj sem tud olyan vonzó és szexi lenni a szemeibem olyankor?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve kezdődött, hogy fb-n elkezdtem ismerkedni egy csajjal. Eleinte elég bunkó volt, de aztán egyre kedvesebb lett, sőt elkezdett csábítgatni, szexi képeket küldeni magáról, eleinte csak fehérneműset, később már meztelent is egyre merészebb lett, olyanokat írt, hogy benne lenne velem alkalmiban is. Nem vettem komolyan, mert nem vagyok egy hiszékeny, idióta papucs és nem is ez a lényeg, de valahogy ahogy nézegettem a képeit, már akkor is nagoyn kívántam, nem úgy, mint a többi jó csajt, valami más is van ebben a csajban, amit nem tudok le sem írni vagy megfogalmazni, de azóta sem találtam olyan csajt, aki hasonlóképp így el tudott volna csábítani, mint ő. Nem vagoyk a hülye csicskája, de jó érzés vele dumálgatni, vágyom, hogy újra küldjön képeket magáról, pusztán csak nézni jó a szexi képeit, akár ruhába, akár ruha nélkül látom. Ellenben, ha más csa küldene, az nem fogna meg így, legyen akármilyen szépségkirálynő, nem érzem azt, amit ennél a csajnál. Néha már úgy érzem, hogy valami fura lelki kötelék vagy mi van köztünk. Bár neki tuti nem jelentek sokat, de volt, hogy ő maga is keresett, meg mintha vágyna arra, hogy dícsérjem, bókoljam, kedveskedjek neki, pedig biztos sok fiú rajongója van, bár azt is elismerem, hogy vannak fiúk, akiknek ő nem lenne több egy átlagos kisminkelt csajnál. Engem mégis nagyon megfogott úgy egészben és hiába minden nem tudok a csábító láncaitól megszabadulni. Olyen elégedetlen a külsejével típus a csaj amúgy és nem tudom, hogy azért mutogatja-e magát nekem és gondolom más fiúknak is, mert várja az elismerést, hogy milyen jó csaj vagy egyszerűen exhibicionista a csaj.
2013. ápr. 13. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:

műbalhé szagú.

miért nem dugtad még meg?

2013. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már rég meg kellett volna fektetned.. hány évesek vagytok?
2013. ápr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Sok sikert kivánok hozzá :)

2. Szoktad nézni az MTV-n a kamureg-et?

Vagy találkozz vele,vagy kérd meg,hogy küldjön egy képet,amin a mai újságot fogja.

Nem vicc.

Ma láttam egy srácot benne,akit 2 évig hülyitett egy pasi.

2013. ápr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy amit foley írt, vagy kérjél olyan képet, amin látszik, ahogy egy papírra ráírta a dátumot vagy a nevedet


ügy lezárva


(már szinte nekem kellemetlen, hogy tudott ebből egy sorozat készülni)

2013. ápr. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előzők!


Ne hogy azt gondoljátok, hogy csak fiú tudja hülyíteni az embert. Engem sajnos már hülyített be így csaj is. Némelyik nagyon gonosz tud lenni. :(

2013. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként ha küld meztelen nénis fényképeket, akkor nekem mindegy ki hülyít :DD
2013. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!