Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság már nem vonzóak az...

Manapság már nem vonzóak az ilyen alkatú lányok?

Figyelt kérdés

[link]

Régebben az ilyesmi alkat számított sok fiú szemében ideálnak, most meg úgy veszem észre, hogy a teltebb lányok a kelendőbbek. Vagy ez csak felénk van így?



2015. máj. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem a divat határozza meg hogy a férfiak agya mit talál vonzónak és mit nem.
2015. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tatár Csilla XD
2015. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akinek eddig is az ilyen tetszett, annak ez után is ez fog. Akinek meg a telt, az annál marad.

Ez amugy teljesen átlagos alkat, se nem gebe, se nem husi, ez a nagytöbbségnek tetszik.

2015. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

De rühellem ezt a nőt istenem...

Még bottal sem.

Ez szerintem teljesen átlagos alkat. Nem figyel semmire és nem is erőlteti meg magát.

Az arca és a haja számomra nagyon taszító, de főleg a haja. Mintha fiú lenne...

2015. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ízlés kérdése, kinek mi jön be.

nekem az ilyen alkat tetszik, szerintem jó csaj, jó a haja is.

2015. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A telt nekem kicsit sem jön be. Ha az ágyamba feküdne egy meztelen telt lány, akkor nem hiszem, hogy bármi is történne közöttünk. Valahogy nem menne.

Nincs ilyen, hogy manapság már nem vonzóak az ilyen alakú lányok vagy vegyük bele a fiúkat is.

Te sem tudod elmondani, hogy miért vonzódsz egy adott testalkathoz. Csak, mert tetszik. De másnak nem biztos, hogy fog.

De egyébként valamilyen szinten terület és korosztály függő is. Falun lehet jobban divat a teltebb lány, ill. az idősebb korosztálynál. De ez sem jelenthető igazán így ki.

2015. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!