Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kipróbáltad már a Manna...

Kipróbáltad már a Manna krémdeokat? Ha igen, mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Nagyon szemezek velük.

Bár az áruk NEM tetszik! Egyébként van egy pár termékem a Mannától, és azok beváltak.


Viszont krémmánián is csak pár vélemény van róluk.



2015. máj. 7. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de!

Ezek a natúr dezodorok nem gátolják az izzadást, csak a szagokat szüntetik meg (már ha megszüntetik). Az izzadást a többi deoban az aluminium só gátolja, ami ezekben nincs.

Hasonló krémdeót te is össze tudsz magadnak kotyvasztani otthon, neten van pár recept hozzá.


A Manna egy pénzlehúzós cég, mindenük bitang drága, mert kifizettetik a flancos tégelyeket és kihasználják, hogy agyon vannak hype-olva. Ugyanolyan jó minőségű termékeket (csicsamicsa csomagolás nélkül) máshol a Mannás ár töredékéért kapsz meg. Pl: a Mannánál a 100 ml organikus shea vaj több, mint 3000 Ft. A Biowell Natura-nál fél kiló (!!!) organikus shea vajat kapsz ennyiért, csak azt egyszerűen tömbben küldik. Vagy ott van a Cosmio, az kicsit drágább a Biowellnél, de még mindig nem Mannásak az árak.

(Vagy keress a környékeden egy bioboltot.)

2015. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, mivel az izzadásgátló NEM azonos a deóval.

És ők is korrektül hirdetik.


Az igaz, hogy lépten-nyomon a reklámjaikba lehet botlani.

És valóban naggggggggyon drágák a termékek.


Viszont minőségiek, és nem tudom érdemes lenne-e váltani.


Azért köszi

2015. máj. 7. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, jó, csak azért mondtam, mert sokan beleesnek abba a hibába, hogy megörülnek annak, hogy "jaj, de jó, mert natúr", aztán meg panaszkodnak, hogy "ugyanúgy izzadnak". A Krémmánián is sok natúr deónál olvasható ilyen vélemény.


Figyelj, ha használsz sima olajakat, vajakat, azok mindenhol ugyanolyan minőségűek, mert ha egyszer valami organikus, akkor nincs belepiszkálva, érted... Natúr vajakból meg már otthon lehet csinálni ajakápolót, habkrémet, testápolót, némi szódabikarbona és keményítő hozzáadásával krémdeót.

A mosószóda, mosódió is mindenhol ugyanolyan.

A szappanjaik meg. Itt nálunk a bioboltban is vannak ilyen szappanok 6-700 Ft-ért és nagyon jók.

2015. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen igaz, hogy mindenütt ugyanaz a minőség. Több helyről vettem elvileg ugyanúgy bio-organikus-kutyafülés sheavajat pl, de egyszerűen borzalmas volt 1-2 állaga. Fel kellett olvasztgatnom, visszahűtenem, kevergetnem párszor, hogy jó legyen. Utána pár héttel pedig ismét kezdhettem ugyanezt. Viszont a kókuszolaj tényleg jó máshol is, igazából mannánál se mind ugyanolyan. Én csináltam már krémdeót, valahogy nem lett az igazi, bár én nem mannásat, hanem mívesszappanosat használtam előtte. (amit már nem is lehet kapni) Tervezek venni mannásat, csak én is szívom a fogam az árán. Kicsit olcsóbb az itteniek: [link] innen szappant rendeltem, az kellemes volt, bár nem maradandó élmény, de kevésbé szálltak el, mint a manna. Akkor még.
2015. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!