Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti rendeltetek már Mannaszappa...

Ti rendeltetek már Mannaszappant? Ma adtam le a rendelésemet, de még mindig feldolgozás alatt van, akkor nem fogom holnap megkapni? :- (

Figyelt kérdés
Ugye azt írják az oldalon, hogy ha munkanapokon 14:00 előtt adom le a rendelés, akkor már a következő munkanapon kiszállítják. Fél 2-kor adtam le a rendelést, de a rendelésem állapota még mindig 'feldolgozás alatt'. :( Akkor szerintetek nem fogom holnap megkapni a csomagot?

2015. ápr. 2. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszer rendeltem, nekem marha lassan szállították ki...
2015. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én tavaly rendeltem kétszer, akkor is munkanapon rendeltem, du. 2 előtt. És másnap megjött, mind a két alkalommal. Viszont most aggaszt, hogy még mindig azt írja, hogy feldolgozás alatt van..

Hány nap volt neked a szállítás? :O

2015. ápr. 2. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

én kb 2 éve rendeltem, szóval lehet, hogy akkor még lassabb volt a szállítás, de egy hétig eltartott, mire kézhez kaptam a csomagomat.

lehet, hogy most az ünnepek miatt lassultak be, és emiatt lehet, hogy csak kedden kapod majd meg leghamarabb. holnap hívd fel őket. : )

2015. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!