Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyen hogy szép, hosszú...

Mit tegyen hogy szép, hosszú körme legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik barátnőmnek( 11-éves) nem igazán akar nőni a körme! Nagyon szeretne egészséges, szép, hosszú körmöket ( egyébként gondoltunk arra hogy örökletes mert az édesanyjának sem nő sokat a körme!) Igazából neki is nő 2-3 mm-t és megáll onnan csak törik neki! Peedig nyagyon jól tud körmöt díszíteni! Nagyon ügyes! mit javasolnátok hogy egészséges, szép körmei legyenek? Ő nagyon ügyel a körmei egészségere mert mindig használ alaplakkot / körömerősítőt ( AVON körömesrősítő) a körömlakk alá. ( 1-2 hétig tartanak a körmei azután kezd kopni a lapp , ledőrzsöli vár 1-2 napot és csinál új körmöt! ) tehát pihenni is hagyja körmeit! igazából van hogy ( ha nincs ideje) még egy hétig sem festi ki de azért az ritka eset! :) A válaszokat előre is köszönöm! :)
2015. máj. 11. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód a lényeg, hogy megkapja a szervezet a fontos vitaminokat meg mindent.

Aztán még az fontos hogy megfelelő szereket is használjon, az Avon például nem az, mert az egy ócska márka. Helyette ilyen márkákat vegyen: OPI, Alverde, Artdeco.

2015. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dika5 válasza:
A köröm állapota örökletes, ezt magamról tudom, nekem is olyan, és anyukámnak is olyan volt. Nem vagyok már fiatal, de még mindig töredezik. A körömerősítés vitaminokkal egy kicsit használ, de ha abbahagyod megint olyan lesz. Az Avon nem olyan rossz márka, kicsit használ, olivaolaj is jó, de végső megoldás szerintem erre nincs.
2015. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!