Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen cipőt vegyek? Már...

Milyen cipőt vegyek? Már teljesen elkeseredtem.

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a cipőim talpa mindig kettétörik, bár ezek mind kínai boltból voltak.


Most gondoltam veszek egyet a Deichmannban.


Ezt vettem: [link]


Direkt vettem drágábbat, az anyaga is jó, mert nem ázik át. Erre, 1 hó se kellett és hátul a sarkánál már jön szét.


Max. 15-16 000-ret áldoznék egy cipőre, de végre egy olyan kellene, ami nem jön szét egy nyár/hónapok alatt.

Milyet ajánlatok? Nike? Adidas? Puma? Reebok?


Ha valaki tényleg segítene, akkor linkelek be párat és elmondhatná a véleményét.


A lábam már nem fog nőni, ezért is gondoltam arra, hogy feláldozok többet, erre szétjön... :(


Előre is köszönöm a segítségeteket!


Egy lány.



2015. máj. 17. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a titok igazából 2 dolog itt.

1.van legalább 3-7 pár cipőd,így nem hordod agyon,tud pihenni,mert minden nap másik van rajtad.

ezért 1 pár 5-10 évig cipő marad ha még sámfázod is.

2.bőr talpú cipőt veszel,azt lehet javíttatni,mondjuk ez elrepedni nem fog,de kophat.


ha csak 1 pár cipőd van és minden nap azt viseled az nem higiénikus és hamar szét is gyilkolódhat.

2015. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tavaly vettem 3 cipőt, igaz kínais volt és ugyanúgy szétment, holott vigyázok rájuk. :( De olyan szaga lett, hogy muszáj volt az összeset kidobni!


Most is vettem ez a deichmannos mellé egy szaladgálós cipőt, azt itthon használom, ezt meg csak a suliba.. Erre szétment. :(

2015. máj. 17. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:

A Deichmann minősége nem sokkal jobb a kínainál. Ha sportcipőt akarsz, akkor a Decathlonos sajátmárkás cipőket ajánlom, nagyon olcsó és szét se esik.


A márkásabb jobban bírja ha vigyázol rá, de vannak kivételek pl ha valaki sose köti ki csak belebújik mint egy papucsba, akkor hátul ki fog kopni az anyag, vagy ha valaki kövér, akkor hamarabb széttapossa.

2015. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Deichmann nem sokban különbözik a kínaitól.
2015. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos rájöttem, igen. :(


Nem is használtam két hónapig, április elején vettem...


Ha Bp.-en vettem, akkor Szegeden is reklamálhatok? Szerintetek visszafizetik az árát?

2015. máj. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!