Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már tényleg nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már tényleg nem tudom hova tovább, teljesen elkeseredtem. Mit tudnék még tenni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és még sosem volt barátnőm. Ezt a rossz külsőre fogtam rá.

Azóta sokat tettem magamért, eléggé lefogytam, elég jó alakom is lett. Még lehetne jobb persze, de ennél sokkal rosszabb adottságokkal rendelkezőknek is van barátnője.


Ettől függetlenül a nőknél ugyan úgy továbbra is sikertelen maradtam. Innentől kezdve viszont már tényleg meg vagyok lőve, nem tudom hogyan tovább.


2014. júl. 18. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mert normális nő nem csak a külsődet értékeli, hanem a belsődbe is keres valamit. Egy jó alkat nem feltétlen elég a sikerhez. Nőként mondom.
2014. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!