Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves múltam és 155 cm...

15 éves múltam és 155 cm vagyok. Egyszerűen szörnyű. Mindenki nagyobb nálam. Van valami amitől nőhetnék?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 17:47
1 2
 11/16 anonim válasza:
Legalább, ha csókolózol egy fiúval nem kell attól félned, hogy neked kell lehajolni hozzá. Csak kicsit nyújtózkodni kell majd. De szerintem az jobb érzés, mint lehajolni.
2015. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

En is 15 eves lany vagyok es 154 cm :D


Tipp, ha "el tudod viselni" akkor Magassarkú :D

2015. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

De ettől csak optikailag leszel magasabb :D

Ha leveszed ugyanakkora maradsz de legalább a suliban nem érzed ugy, hogy mindenki magasabb nálad :D

2015. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"nem sportolok és nincs is lehetőség rá a közelemben" dehogy nincs, csak lusta vagy :D

[link]

2015. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

A szervezetben az agyalapi mirigy termeli a növekedési hormont ami felel -többek között- a magasság kialakulásáért.

Ez az a hormon ami ha túltermelődik akkor gigantikus magasságokat eredményezhet.


Az intenzív sportolás serkenti az agyalapi mirigyet a növekedési hormon termelésére.

A dolog úgy működik hogy a magas intenzitású edzés hatására a szervezet "válaszként" nagy adag növekedési hormont bocsát ki. Ez nem csak a magasság elérése miatt jó hanem egy csomó más szempontból is előnyös.

A sztárocskák nem véletlenül tartják magukat karban növekedési hormon injekció kúrákkal. Alacsony zsírszázalék, feszesebb bőr, erősebb izomzat stb.


Szóval ha nem sportolsz akkor nem tettél meg mindent a magasságod érdekében. Persze azt így nem lehet megmondani hogy genetikailag ki mennyire van korlátozva de én biztos nyugodtabb lennék ha mindent megtennék egy ügy érdekében minthogy csak bámészkodok a tükör előtt és nézem hogy miért nem vagyok magasabb.


Ha mégis sportolásra adnád a fejed akkor olyat válassz ami nagy intenzitású mert az a legelőnyösebb a növekedési hormon termelés szempontjából.

Lehet ez bármilyen erősítés akár saját testsúllyal végzett vagy súlyzóval is. Ha futás akkor ne hosszútáv hanem sprint.

2015. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
18 leszek 156cm-rel. Nincs jobb, mint alacsonynak lenni, amint egy fiú föléd hajol megérted majd, hogy ez gyakorlatilag áldás! :) Isten ilyennek teremtett, alacsonynak, és ezt nem hátránykén kell felfogni, hanem az előnyöddé kovácsolni! Egy nőnek okosan kell használnia az adottságait. Egy magabiztos alacsony lány kedvéért a pasik hasra esnek, de ehhez neked is el kell hinned, hogy úgy vagy tökéletes ahogy vagy! Én is átmentem ezen. Utáltam, hogy kicsi vagyok mert mindenki lenézett rám, viszont ha felemeled a tekinteted magasabb lehetsz bárkinél! Magabiztosság csak ennyi kell! Nem pedig plusz centik! :)
2015. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!