Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés közben nagyobb terhelésn...

Edzés közben nagyobb terhelésnél szinte szédülök vagy egyszerűen sz. R a fejem. Szerintetek miért van? Kaja. Nos 2-3 óránként eszek, ahogyan azt kell . Van napi 5-6 étkezésem.

Figyelt kérdés
Ez mostanság kezdett úrrá lenni rajtam és nem tudom miért. 6 hónapja kondizok ebből 1 hónap tömegelés. Mellé szedek monohidrátot,de nem hinnémhogy az lehet az okozója,mivel első szedéseknél kijönne.

2015. jan. 3. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Normálisan lélegezz gyakorlat közben: erőkifejtésnél mindig fújd ki a levegőt.

Ha bent tartod, az erőlködés hatására romlik az agy vérellátása, és ezért szédülsz utána.

2015. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. jan. 3. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Kéne kicsit aerobozni is, keringési rendszert és állóképességet fejleszteni.Hiába nő az izom, a plussz súlyt el is kell bírnia a szívednek. De szerintem simán lehet a Kreatintól is.
2015. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fasza ha attol :/ elso 4 hetben semmi bajom nem volt tole
2015. jan. 4. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!