Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik az a játék (típus),...

Melyik az a játék (típus), amit egyszerűen nagyon nem szívesen (vagy egyáltalán nem) játszol kisebb-nagyobb gyerekeddel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pónik beszélgetnek, fogócskáznak. Ezt a naggyal nem bírtam, most már 6 éves, úgyhogy ez elmúlt.

Most a 2 éves találta ki, hogy ő tolja a játék babakocsit/bevásárlókocsit én meg tolingáljam utána a másikat, szerte a lakásban. Nem díjazom.

2014. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a "játsszunk óvodásat" veri ki a biztosítékot. Anna, Peti és Gergő könyvből vette. Lefekszem az ágyába, felébreszt, elkísér az óvodába, ami a másik szoba, 2 perc múlva értem jön. És kezdjük újra...és újra...és újra... Egy idő után nagyon nem bírom már. :)
2014. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor homokoztat. Ott kell guggolnom, és sütögetni parancsszóra a TÖKÉLETES formákat. Ha nem stimmel, szétrombolja, kezdhetem előről. Háromban maximáltam a sütések számát, aztán ő jön! 3 éves amúgy, tudna ő is.


Ja, meg egyszer "pisztolyozni" akart kenyérhéjjal. Hogy lőjünk egymásra. Gondolom a fiúktól látta a bölcsiben. Na azt megtagadtam.

2014. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tárgyi játék ugrott be: a fakocka. Kb 1 éves volt mikor kaptuk és állandóan megkérdezte az ajándékozó, hogy na kibontottuk már? Hát azóta sem bontottuk ki. Mikor kicsi volt azért, mert attól féltem elesik a kockákon és jól beveri magát, kiveri a fogát, plusz nagyon kevés sikerélménye is lett volna vele, mert a fakockák nem maradnak egymáson, mint a Lego. Később meg szintén u.e, hogy játszik 10 percet aztán szana-széjjel marad, esik rajta párat, én is rálépek pl. a kisebbel a kezemben, majd szedhetem össze én napjában 15-ször.
2014. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem az autó tologatás körbe-körbe-körbe...

hát kivagyok tőle. igazi autómániás fiam, rengeteg autópályája van, de sokkal jobb ha csak tologatjuk őket egymás mellett. a kanapén, a szőnyegen, az ágyán, a mi ágyunkon, a konyha pulton, a mosógépen, a kád szélén...

nem bírom!!!! már 3 éve hősiesen tologatom minden nap fél-egy órát a nyamvadt kisautókat és az agysejtjeim pusztulnak :D


utolsó, egyébként nagyon is fejlesztő játék a fa kocka, pont azért, mert nehezen maradnak egymáson, nem úgy mint a lego. ovikban is van, ráadásul rengeteg mindent lehet építeni belőlük :) nekünk tele az ágyneműtartó különböző méretű és fajtájú kockákkal, én csak ajánlani tudom, még a szerepjátékokhoz is kiváló, nálunk azok a zöldségek-gyümölcsök is :)

2014. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

5-ös, köszi az ötletet! Csak akkor is félek, hogy valaki elesik rajta, ráesik szájjal, foggal, stb. Lehet, hogy majd kipróbáljuk.

Parakocka:)

2014. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5-os valaszado!!! Lehet ossze kene ereszteni az en kisfiammal mert ugy latom jol eljatszananak. Nallunk is ugyan ez ahelyzet, ugyhogy az autotologatastol teljesen kivagyok. A lakasban tobb hot wheels autopalya is fut. :) Karacsonykor felvaltva autot tologatott a csalad osszes tagja. Kisfiam ki is jelentette, hogy a nagypapa a legjobb auto tologato. Persze mivel ot evente ketszer latja (kulfoldon elunk), ugyhogy edesapamnak meg friss az idegzete ehez. De a mienk mar lefaradt nap mint nap.

Volt olyan vasarnap, hogy kinyitottam reggel 7-kor a szemem es az agyon elottem hevert par darab kisauto es a kisfiam ott meredt ram, hogy tologassunk. :)

Ferjem egyszer ejszaka arra ebredt, hogy egy teljes doboz autohalom zudult ra. Mivel a kisfiam felebredt es ugy dontott athozza hozzank az agyba az auto kollekciojat. :)

Rally es autoverseny rajongo. En meg megkapom az utasitasokat, hogy a ferrarit vagy a porchet tologassam utanna. Mintha tudnam is en melyik melyik. A ferjem meg jot szorakozik ezen.

2014. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Barbie babázás, szerepjátékok. :) Ezt nem szeretem, mert általában a lányom szereti megmondani, hogy én mit mondjak, nem csak úgy szabadon! :) Amit szeretek (bár ez nem volt kérdés) a társasok, kártyák, dominó, puzzle, számítógépen öltöztetős, fodrászos játékok, ezeket együtt szoktuk játszani. A másiknál meg erőltetni kell magam... :) 6 éves kislány anyukája.
2014. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Na akkor csatlakozok az autó tologatós anyukákhoz!

Pff ...hát már én is kivagyok ettől teljesen!Nállunk is ugyanez:főzök és azt veszem észre hogy a kezem alatt a vágódeszán egyszer csak ott terem egy kisautó,hogy tologassam vele a konyhapulton,meg este a kádban,neki nincsennek is pancsijátékai nagyon mert ott is csak autózik,kint a homokozóba is csak autózik,elkezdünk építőkockázni,3 perc múlva az autóknak kell épatenünk garázst de a legjobb az mikor a gyurmába nyomkodja az autókat hogy melyiknek van klasszabb keréknyoma pff...nah hát ettől kész vagyok!

De hát indegy is végül is fiú,örüljünk hogy nem babákkal akarnak non stop játszani:)

2014. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es vagyok!

Az autótologatós anyukáknak csak egy kis mosolygásképp:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2014. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!