Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg fiúk, leszbikus lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, leszbikus lányok akik párkapcsolatban éltek, ti megszoktátok markolászni a párotok fenekét?

Figyelt kérdés
Pusztán kiváncsiságból..:D

#meleg #homoszexualitás #leszbikus #fenék #maekolászás #hűha:3
2014. aug. 7. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

igen és képzeld el még szexelünk is :DD

mi ebben a furcsa? O.o a párom akkor fogdossuk egymást amikor akarjuk :D néha még hajnalba is megfogom neki ha épp merevedése van és felkelek akkor meg csak nyöszörög annyira édes :D

2014. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
+kort is írjatok
2014. aug. 7. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
első vagyok és 20/F
2014. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor piszkáltam ilyesmivel, ha kettesben voltunk. De miért ne, ugyanúgy kapcsolat ez is.
2014. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

persze, de nem kíváncsiságból, hanem úgy nem tudom :D

heccelésből, poénból, csak úgy :D

ja és sosem nyilvánosan


20/L/L

2014. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt markolni nem szoktam, de simogatni igen. Néha rá is csapok, ha rossz kislány. :D 23/L/L.
2014. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg bizony! És paskolni is! Imádja! ))
2014. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mer miért, szerinted mit csináljak a kezemmel? Mit gondoltál, hogy megy ez, majd csendesen kötögetek smárolás/szex közben? Pusztán kiváncsiságból o.O
2014. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok kapcsolatban. De imádtam belemarkolni, rácsapni, beleharapni, megpuszilni a fenekét :) És én is imádtam, ha hasonlókat csinál velem. :)


24 F meleg

2014. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8#

Csak tisztázzuk..

Nem hittem mást, haver multkor felhozta azt a témát hogy a leszbikusok és a homoszexuálisok szokták e simizni, markolászni a párjuk fenekét, gondoltam igen, szerinte csak a kanos hetero férfiak.

A kérdést csak azért írtam hogy megcáfoljam őt.

Gondoltam leírom, mielött a 8# hoz hasonlóan még valaki azt higgye hogy hülye vagyok :D :)

2014. aug. 8. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!