Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítot szeretnék otthon,...

Fültágítot szeretnék otthon, de egyszerűen nem megy semmi bele a fülembe. Valaki tudd tippeket adni hogy megkönnyítsem?

Figyelt kérdés

Szóval elég pici a füllyukam és most pl egy fésű fogát próbáltam bele tuszkolni de egyszerűen nem megy bele semmi, meg a fülbevaló bot is csak alig-alig...

valaki tudd tippet adni?



2015. febr. 27. 15:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Vegul is, kitalaltam hogy zsakvarro tut teszek bele,

de rohadtul faj..:(

2015. febr. 27. 16:16
 2/4 anonim válasza:
Ha volt fülbevalód az a kis lyuk 1mm-er.. Ha veszel fültisztítót akkor annak a két égét levágod és azt a kis pálcát át tudod dugni a füleden.. Az 2mm-er és így tovább én +1 mm-rel szoktam tágítani..
2015. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

probaltam fultisztitoval de lehetetlen volt, most probalgatom, fesu fogaval, nagyobb tuvel, probalok kreativ lenni

koszi:)

2015. febr. 27. 23:26
 4/4 anonim válasza:
Én 12mm-nél járok most :) először benne volt egy fülbevaló bár ez kislány korom óta meg volt így nem kellett a gyógyulási időre várnom aztán vettem egy piercinget az 1,6 mm ha jól emlékszem. Lefertőtlenítettem és úgy toltam bele. Nekem is fájt de 1-2 nap alatt elmúlt aztán félbe vágtam egy fülpiszkálót a végét pedig hegyesre reszeltem hogy könnyebben bele menjen és amikor begyógyult akkor ment bele az egész fülpiszkáló pálcika. Utána próbálkozhatsz esetleg tollbetéttel, vékonyabb ecsetekkel vagy piercingesnél lehet venni fültágító csigát és tüskét is akár. Ha van valami kérdésed írj privátot hátha tudok segíteni
2015. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!