Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erősebb szőrzetű lányok! Ti...

Erősebb szőrzetű lányok! Ti otthon, család, barátok előtt mertek, szoktatok borostás lábbal mutatkozni?

Figyelt kérdés
Nyilván strandra,munkába,sportolni mindig frissen szőrtelenítve,de otthon hétköznapokban zavar,ha tüsis a láb?
2015. ápr. 24. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Sose borostás. A gyantától kellőképpen kopik, az a pihe, ami meg visszanő, szerintem nem feltűnő, legalábbis, ha csak családdal vagyok itthon, nem zavar.
2015. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedül lakom, de család előtt nem zavart régebben sem. Télen, ha nem látja senki előfordul, hogy csak 1-2 hetente borotválom le, mikor már engem is nagyon zavar. Nyáron, mivel minden nap megyek valahova, így naponta.
2015. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp. Engem nagyon zavarna ha szőrösen látnának.
2015. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Epilálok, tehát nagyon borosta nincs, de bizony télen előfordul, hogy nincs időm mindig simára szedni. Egyszer elfelejtettem, ás aztán kiderült, hogy a párom rohadtul nem is látja a különbséget. :) Azóta bátrabb vagyok és kevesebbet gyötröm a bőröm.
2015. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most lehet igenytelennek fogtok tartani,de nekem van,hogy télen hónapokig nem szedem le,epilalni szoktam, de egyszerűen lusta vagyok hozzá, hisz úgysem kell ilyenkor rövid nadrágban meg szoknyaban szaladgalni.

Barátomat meg nem igazán érdekli, hiába frissen gyantazott /borotvált /epilalt, nem nézegeti, nem simogatja,szóval azzal sem nagyon foglalkozik ha szőrös:D

2015. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!