Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért tartják visszataszítónak...

Miért tartják visszataszítónak a hosszúhajú férfiakat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rocker, sem hippi, sőt egyéb más szubkultúrába sem tartozom, és mégis hosszú hajam van. Hogy mért? Azért mert tetszik, és úgy érzem, hogy így vagyok igazán önmagam. Ezen kívül viszonylag átlagosan öltözködök, farmernadrágot, kockás inget, ha melegebb van pedig trikót hordok. 185 centi magas vagyok, hátközépig ér a hajam, 90 kiló vagyok, és nem a zsírtól vagyok ekkora, az arcom borostás, első ránézésre talán egy vikinghez hasonlítanám magam. :D Mivel mint már említettem nem vagyok rocker, ezért ilyen körökben sem mozgok, ami miatt nem találok olyan nőt, aki elfogadna a hajammal együtt is. Sok barátnőm volt már, és általában azzal kezdődik, hogy azt "tanácsolják" váljak meg fürtjeimtől. Ezen helyzetekben már többször is megkérdeztem, hogy miért, ilyen rosszul állna? A válasz általában az, hogy nem áll rosszul, sőt sokan mondták, hogy kifejezetten jól áll, viszont nem a középkorban vagyunk, a 21.-században a férfiaknak nem illik ilyen frizurát viselniük. Persze ilyenkor mindig kiakadok, és általában ezzel véget is érnek rövidke kapcsolataim. Egyszerűen nem értem meg, hogy miért nem lehet elfogadni ezzel a hajjal együtt, főleg ha még rosszul sem áll? Szerintetek?
2015. máj. 24. 20:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja, és 19 éves vagyok.
2015. máj. 24. 20:47
 2/18 Ami az eszembe jutt válasza:
0%

Megmondom hogy miert nem lehet ezt elfogadni. Tudod manapsag mar a pawa haj szanit sok sok zselevel.

Ez a hosszu haj meg nem annyira bejovos. Ez olyan b*** nem megbantani akarlak ez csak teny.

2015. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Hát ez minden, csak nem b_zis.

Barátomnak nagyon szép, vállig érő haja van, ha hazautazik (kisebb falu), mindig megkapja, hogy jaj miért nem tolja le nullás géppel, pedig számomra meg az a visszataszító. Azt is észrevettem, hogy főleg az egyszerűbb emberek nincsenek kibékülve a hosszú hajú férfiakkal. Tudod, nő=hosszú haj, férfi=rövid, szerintük.

Nehogy levágasd.

2015. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Le ne vágasd, imádom a hosszú hajú srácokat :D


21L

2015. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Nekem kimondottan a hosszú haj tetszik, egyáltalán nem visszataszító.


25N

2015. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
szerintem sok lánynak tetszik a hosszú haj, de még többnek a rövid. ha te így szereted magad, az egyéniséged része, és még jól is áll, ne vágasd le buta lányok kedvéért.
2015. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A hosszú haj nagyon is szexi egy pasin, ott van pl Johnny Depp, leginkább hosszú hajjal néz ki jól. Vagy akit itt linkelt valaki. Az az emberke is jól néz ki a hosszú hajával. Gondolom te is jól nézel ki... a csajok meg akik azt mondták vágasd le biztos buta divatmacák... és most az ecsethaj a divat, csak azt fogadják el. Annak ellenére hogy az meg pont senkinek nem is áll jól.
2015. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor gáz,ha a tarkó nyaki rész nincsen vágva karbantartva nyírva és a copf alatt kiállnak a durva sörték.

a haj alatt a tarkót le kell nyíratni egyenesre,hogy ne legyen lenövés.

vagy ha elindult a kopaszodás már,vagy ha ősz akkor is gáz a hosszú haj.

2015. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Semmi baj a hosszú hajjal, van akinek pont az jön be (nekem is).
2015. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A hosszú haj sok pasin jól néz ki, feltéve hogy ápolt, és szép.
2015. máj. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!