Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Általánosságban előny-e vagy...

Általánosságban előny-e vagy hátrány, ha valaki jelentősen fiatalabbnak néz ki a koránál?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nőknél előny
2015. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nő vagyok
2015. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor 25 éves létemre vasárnap bemegyek a dohányboltba buszjegyért, mert más nincs nyitva, és kiküldenek anélkül, hogy ránézzenek a személyimre, akkor hátrány.
2015. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél előny, szesz és cigivásárláskor hátrány.
2015. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem előny, főleg, hogy manapság mindenki fiatalos szeretne maradni, és ennek érdekében veszik az emberek a kozmetikumokat meg étrend kiegészítőket.

alkohol, cigi vásárláskor sem hátrány, hiszen bemutatod az igazolványodat, és ha felnőtt vagy, vehetsz bármit. mondjuk elég fárasztó, ha mindig elkérik, de azért bók is, hogy nem nézel ki olyan idősnek, mint amennyi vagy.

25L

2015. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbbször előny, viszont melóban nem túl jó, hogy 16-nak néznek a 24 évemmel..nehezebben tudnak gondolom komolyan venni.
2015. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
attól függ gyerekes-e, amúgy nem hátrány
2015. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!