Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon ronda az...

Tényleg nagyon ronda az orrom? (kép! )

Figyelt kérdés

[link]

Lány vagyok.


2015. jún. 1. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy orrból nem igazán lehet megállapítani.

Az archoz lehet hogy illik és fel se tűnik, vagy óriási.

2015. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress rá google-ben arra, hogy ronda orr, és rájössz.
2015. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyémántlány ***** válasza:

Nem, dehogyis!

Az orrod olyan, amilyen, de ettől még az arcod lehet bájos, na meg egyedi, és ez a fontos. Nem szabad részletenként tekinteni magadra, mert akkor rengeteg mindent ki tudnál emelni, ami nem tetszik. Az összhatást kell figyelni, mert a többiek is így tekintenek rád.

Az orrod a te szexepiled, ettől vagy különleges és szép. Nem csúnya :)

2015. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jajj, koszonom szepen!!:) nagyon aranyosak vagytok!

De engem emiatt sokan bantottak es csufoltak is.:/ es ez igy megmaradt bennem, es nem tudom elfogadni az orromat:( probalok nem torodni veluk, de nem megy

2015. jún. 1. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon sajnálom, valami szörnyűségre számítottam, amire nem is válaszoltam volna, mert bántót nem akartam, de nagyon helyes, szép orrod van. Igen, sokaknak előnytelen, ha felül van az a kis púp, de a tiéd nagyon arányos és ha nem óriási, amit nem hiszek, mert látszik valamennyire a többi részed is, akkor semmi baj vele. :)
2015. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem pisze, ez tény, de egyébként semmi baj vele szerintem, főleg ha az összkép jó. nekem is nagyobb orrom van. a csúfolódást ne vedd magadra. vagy vágj vissza valami frappánssal. "legalább jól kiszagolom, hogy milyen szörnyű ember vagy!"
2015. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs vele semmi gond.

Nekem ennél jóval nagyobb orrom van, és szerintem még ez se gáz, pedig régen csúfoltak is vele :D

2015. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

őőhhmm.. igazándiból miért írtad ki a kérdést?

elmondhatjuk a véleményünket, csak attól tartok, hogy ez nem megoldás, nem vezet el önmagad elfogadásához.

beszéljünk ilyenről?


amúgy szép az orrod szerintem. valószínűleg illik a pofidhoz, és vonzó vagy.

2015. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jaahh.. már látom a válaszodat kérdező :) a csúfolás miatt. szóval amikor kiírtad ezt a kérdést az orrodról, akkor kétségbeesettnek érezted magad, mert empátiára és megértésre lenne szükséged, hogy fel tudd dolgozni a régi sértéseket? van valami blokk benned ezzel kapcsolatban?
2015. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek az ilyen orrok.
2015. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!