Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A syoss lila hajfestékkel...

A syoss lila hajfestékkel lehet ilyen színt elérni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem ez a szín csak nem tudom melyik festéktől lehet iyen. én a syoss lilájára gondoltam. az alap színem szőke és elég fehér a bőröm,szemem barna. Jelenleg is szőke vagyok csak most valami komolyabb színre szeretnék váltani mivel sokak szerint elég kislányos az arcom,23éves vagyok de kb 16-nak néznek ami elégé zavar most hogy nem sokára anya leszek. nem tudom jól állna-e? köszönöm a segítséget


[link]



[link]


2015. jún. 6. 18:40
 1/4 A kérdező kommentje:

konkrétan az tetszik amelyiken fehér sál van a csajszi nyakában. csak azt nem tudom linkelni de remélem látjátok


[link]

2015. jún. 6. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Syossnál jobb ha KJMN 6.20-ast veszel, az hasonló ahhoz amit akarsz. A Syosst tesóm próbálta, fekete lett a haja fényben vöröses árnyalattal. De persze mindenkin más...

[link]

Mondjuk neked is azt ajánlanám amit sok másik embernek, ha ilyenre fested a hajad először csak színezővel, ami kimosható. Mert ez sokakon elég cigányos lesz, másoknak meg csak simán nem áll jól.. nekem sem állt jól, hiába tetszett ez a szín. És a festéktől megszabadulni csak leszívatással lehet.

Színezőből is van ilyen: [link]

Ez pár mosás után kikopik és nem árt a hajnak.

2015. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. én is attól tartok hogy cigányos lesz. valószínű hogy először színezővel csnálom meg
2015. jún. 6. 20:08
 4/4 A kérdező kommentje:
a linkeket is köszönöm
2015. jún. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!