Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mit gondol az ilyen testalk...

Ki mit gondol az ilyen testalkatról?

Figyelt kérdés

[link]


A képen nem én vagyok, de az én alkatom hasonlít erre. A combom, és a térdem egy kicsit vastagabb, a csípőm pedig az a "csúcsos" fajta. A hasam, és s combom nem ennyire feszes. Remélem érthetően leírtam...:D

(a combom kb ilyen: [link]

itt csak a combot nézzétek)


Jobb napjaimon elviselem, a rosszabbakon viszont eléggé elkeseredett tudok lenni. Sokszor daginak, és lötyinek érzem magam a filigrán osztálytársaim mellett. 16 éves létemre tiszta narancsbőr a combom.

Hasra, combra, és vádlira is végzek jó gyakorlatokat, látszik is az eredmény, de az én izomzatom akkor is formátlan lenne, ha sokkal izmosabb lennék. Anyám is ilyen, ő izmosabb, de formátlan.

A vastag térdemet is baromira utálom, olyan a lábam, mint egy fatönk.

Nem vagyok nagyon túlsúlyos (167 cm/53 kg), de mégis olyan "nagy tömegűnek" érzem magam. Nem szívesen veszek fel rövidnadrágot, fürdőruhában meg egyenesen sz*rul érzem magam. Az egy dolog, hogy tankiniben nem látszik a hasam, de a combom igen.


Ki mit gondol erről a testalkatról? Nagyon visszataszító?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 9. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez átlagos testalkat
2015. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem egyaltalan nem visszataszito, ne aggodj! Ha nem tetszik magadon a narancsbor en azt mondom kezdj el egeszsegesen enni! En is fel eve meg ettem a gyorskajakat meg a csokit de fel ev alatt 12 kilo lement es most egy deka narancsbor sincs rajtam. Meregtelenits (de ne vidd tulzasba) sok gyumolcs es zoldseg rengeteg viz es akkor bucsut inthetsz a narancsbornek ;) 20l
2015. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már! Teljesen jó az alakod. És fogadd meg, amit a második írt.
2015. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Normális női alkat, semmiképp sem visszataszító. Az tény hogy a kamaszlányok többsége rettentő vékony, tehát megértem hogy miért érzed úgy hogy kilógsz a sorból.

Viszont nem hiszem alkatilag olyan lennél hogy nem lehetne többet kihozni a testedből, ez csak elhatározás kérdése. Edzéssel, megfelelő étrenddel nem lehet nagyobb melleket meg hosszabb lábakat csinálni, de feszesebb, nem narancsbőrös combokat igen!

2015. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2, kiskorom óta egészséges éltere neveltek, az étkezésemmel nincs gond. Gyorskaját csak akkor eszem, ha abszolút nincs más lehetőségem, olyan meg nagyon ritkán van.
2015. jún. 9. 23:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Szintén 167cm/53 kg és 17/l

Nekem is narancsbőrös a combom. A vádlom izmos, de a combom olyan mint a képen. Sajnos:(((

2015. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De neked legalább formás a vádlid! :D Nekem nem. :/
2015. jún. 10. 16:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a jóval vékonyabb testalak tetszik, de ez teljesen átlagos. Nincs semmi visszataszító. Vedd fel nyugodtan, nagyon sok mindenkinek ez tetszik. Mások sokkal rosszabb alakkal is felveszik, amitől szó szerint hányni tudnék :D

Ne érezd kellemetlenül magad! Hidd el van bőven olyan, akinek tetszik!

Amúgy meg rajtad múlik, hogy változtatsz-e az alakodon vagy sem

2015. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az érdekes, hogy az első linkeden látható lánynak elvileg európai méret szerint 32-es a nadrágmérete... Nem azért, de én is hasonlóan nézek ki, és nekem 36os, rosszabb esetben 8-as. A nála sokkal vékonyabb ismerőseimnek is 34-es. :D


Mindegy, szerintem jó az alakod, az enyém is hasonló, kicsit kisebb combokkal, mint a második linkeden. Én szeretem, szerintem nem kellene szégyenkezned neked sem.

Narancsbőröm nekem is van, nem zavar különösebben, mert a hasam az nagyon szép lapos például.

2015. jún. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor úgy kérdezem, van, akinek vonzó az ilyen? Lesz valaki, akinek tetszhetek?

(Kiemelném, mindent megteszek az egészséges testalkatért (étkezés, mozgás)).


Úgy irigylem azokat, akik heti 7x elmennek fagyizni, vagy egész eddigi életükben gyorskaján, és péksütin éltek és még úgyis olyanok, mint a kisujjam...:D

2015. jún. 18. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!