Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mit gondol az ilyen testalk...

Ki mit gondol az ilyen testalkatról?

Figyelt kérdés

[link]


A képen nem én vagyok, de az én alkatom hasonlít erre. A combom, és a térdem egy kicsit vastagabb, a csípőm pedig az a "csúcsos" fajta. A hasam, és s combom nem ennyire feszes. Remélem érthetően leírtam...:D

(a combom kb ilyen: [link]

itt csak a combot nézzétek)


Jobb napjaimon elviselem, a rosszabbakon viszont eléggé elkeseredett tudok lenni. Sokszor daginak, és lötyinek érzem magam a filigrán osztálytársaim mellett. 16 éves létemre tiszta narancsbőr a combom.

Hasra, combra, és vádlira is végzek jó gyakorlatokat, látszik is az eredmény, de az én izomzatom akkor is formátlan lenne, ha sokkal izmosabb lennék. Anyám is ilyen, ő izmosabb, de formátlan.

A vastag térdemet is baromira utálom, olyan a lábam, mint egy fatönk.

Nem vagyok nagyon túlsúlyos (167 cm/53 kg), de mégis olyan "nagy tömegűnek" érzem magam. Nem szívesen veszek fel rövidnadrágot, fürdőruhában meg egyenesen sz*rul érzem magam. Az egy dolog, hogy tankiniben nem látszik a hasam, de a combom igen.


Ki mit gondol erről a testalkatról? Nagyon visszataszító?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 9. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És te miért akarsz olyan lenni, mint a kisujjad?


Nem azt mondom, hogy legyenek a nők molettek, húsosak, mert az nem szép, hiába van ez a "kutyák játszanak csontokkal" mondás.

Csak azt nem értem, hogy amit te belinkeltél, az egy formás, nőies, de még vékonynak számító testalkat. Miért választana valaki ehelyett egy két lábon sétáló szál cigit, hogyha lehetsz formásan is vékony?


Teljesen jó ez a testalkat, nem is értem, hogy fordulhat meg olyan a fejedben, hogy visszataszító lenne. Szerintem a férfiak többségének nem lenne vele problémája...


Ha ezt nem érted meg, akkor hát ostorozd csak magad tovább.

2015. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Részben igazad van. De. Minden fiú, aki eddig ilyesmi kérdésemre válaszolt, vagy ehhez hasonló témában hallottam megszólalni, azt mondta, "Ne aggódj, a többségnek ez jön be. Nekem nem, nekem a vékonyabbak, de a többségnek ez".

Ehhez képest a "többséget" még sosem hallottam. Nem hallottam, olyat, aki azt mondta volna "Nekem pont ez jön be, csinos vagy".

Az egyetlen pozitív (igazából az minden tekintetben az egyetlen) megszólalás a kinézetemmel kapcsolatban egy fiú szájából annyi volt, hogy "semmi baj a seggeddel".

Sosem monda valaki, hogy esetleg egy kicsit is jól néznék ki, csak annyi volt, hogy semmi gond nincs velem...

Gond az nincs, megnyugodtam.

De tetszeni még mindig nem tetszem senkinek.

Valahogy mindig az nyer bizonyítást, hogy mindenkinek a filigrán modellalkat jön be.

2015. jún. 20. 21:50
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 Akkor lehet, hogy nem a testalkatoddal van gond.


Én is hasonlóan nézek ki, de sosem voltak problémáim a párszerzéssel.

2015. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy rossz természetem lenne, sosem voltam hivalkodó, kellemetlen, vagy arrogáns...
2015. jún. 22. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!