Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a strandon láttok egy nőt,...

Ha a strandon láttok egy nőt, a hasán egy 15 cm-es heggel, mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Függőlegesen, a has középvonalában.

Mi jut eszetekbe róla, ront az összképen?


2015. jún. 10. 13:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Elhízva nem vagyok, 4-5 kg felesleg van rajtam csak. Edzeni ősszel tudok elkezdeni, a gyógyulási idő után. Kicsit zavar, hogy ennyire látható helyen lesz heg rajtam.


Terhesség miatt sérv alakult ki, illetve szétnyílt a hasizom, így muszáj megműteni és csak ezzel a módszerrel tudják, mivel hálót is be kell építeni az izomzat egyben tartására.

2015. jún. 10. 14:09
 12/20 anonim ***** válasza:

Semmi gond a hegekkel. Amúgy sose szoktam másokat lesni a strandon, szóval észre sem venném. Nekem ennél rondább bőrhibáim vannak, az sem érdekel senkit.

De ha téged zavar a heged akkor vegyél fel hastakarós trikinit. Az is jól néz ki.

2015. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Annyi történne, hogy megállapítanám magamban, hogy heg van a látott nőn. Semmi rossz érzés, undor, vagy elgondolkodás, hogy mi történhetett.
2015. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem gáz ez a heg. amúgy sem látszana a hétköznapokban, nem az arcodon lenne. a strandon meg ki nem kakilja le, amikor 200 kg-os nők tangában lejtenek ott. : D senki nem fogja nézni a hegedet, ugyanolyan jó csaj maradsz, mint voltál.
2015. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért érzik úgy egyesek, hogy ront az összképen...

Ha belegondolok abba, hogy egy ellenkező neműn egy ilyen heget látok, kövezzetek meg, de nekem tetszik! Ha jól néz ki az illető, akkor nagyon jól tud neki állni (ez most így hülyén hangzik, de akkor is) :D


L

2015. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van egy ilyesmi hosszúságú heg az oldalamon, elég feltűnő, de engem pl egyáltalán nem zavar. Nem értem az embereket, emiatt van aki nem venne bikinit?? :D


Ha valakin hasonlót látok, nem ront az összképen, semleges dolog nekem. A műtétem előtt arra gondoltam, hogy biztosan műtötték, most utána ugyan erre, csak még hozzáteszem gondolatban, hogy de jó, normális, nem takargatja :D


20/l

2015. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

azt gondolnám, hogy biztos műtétje volt.. nekem amúgy tetszenek a sebhelyek, érdekesek :D szerintem az összképen nem ront.

de ha gondolod, pár év múlva gyönyörűen el lehet takarni egy tetoválással, és akkor majd azt nézik :)

2015. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Arra gondolnék, hogy olyan erős és vagány csajszi, hogy mikor kijött belőle az Alien, megfojtotta puszta kézzel, majd nem vesztette el az önuralmát és gyorsan összevarta magát. Nagyon respect!


Amúgy minket pasikat nem különösebben foglalkoztat egy heg, vagy ilyesmi. Ilyen apróságokon ti problémáztok.

2015. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha meg jók a melleid, vagy bevág a bugyid, szintén nem azt a heget fogom figyelni a strandon.
2015. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én először sajnálatot érzek, hogy min kellett átmennie, aminek ilyen az eredménye, aztán felnézek rá, amiért meri vállalni így is a testét. Aki ettől undorodik, meg nyávog, hogy miért nincs egyrészesben, arról meg hadd ne nyilatkozzam, mert nem szalonképes
2015. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!