Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról a 40-50...

Mit gondoltok azokról a 40-50 év közötti nőkről, akik tangabikiniben vannak a strandon?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy ilyet. Nem volt kövér, de kifejezetten jó alakja se volt. Háát, szerintem még fiatalabb lányoknak sem szerencsés, ebben a korban meg még kevésbé. Nem azt akarom mondani ezzel, hogy "öreg", de ilyen korban nagyon kevés olyan nőnek van olyan teste, hogy nyugodt szívvel felhúzhat tangabugyis fürdőruhát Szerintetek?

2013. aug. 22. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
én azt mondom: az ő dolga, szerintem az ilyen fajta bikini mindenkin közönséges és ízléstelen még akkor is, ha az illetőnek jó alakja van.
2013. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Az vesz fel ilyet,aki szereti mutogatni magát és az önbizalma az egekig ér.Amúgy gusztustalan és rég kiment a divatbol.Még a tinik se hordjanak ilyet.Gondolom hogy ha a strandon így kirakják mindenüket akkor milyen k*rvásan néznek ki az utcán is!
2013. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
nekem ugyan nem tetszik, de ha csak a tökéletes alakú emberek mennének a strandra, be is zárhatnának. A legtöbb fiatal sem jó alakú.
2013. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem el kellene oda jutni, hogy a strandon mindenki azt vegyen fel, vagy vessen le amit akar. Ha a strand vezetés korlátozni szeretné a monokinit vagy a nudit, akkor tegye, ez legyen az üzleti koncepciója. Ha én nőként vagy férfiként egy szál mikro tangában szeretnék lenni az meg legyen az én dolgom, és az is,hogy mások stírolnak, vagy vigyorognak rajtam, ha ők meg csadorban szeretnek napozni. DE! Senkinek ne legyen joga kritizálni a másikat. Sokkal ocsmányabb amikor utcai kosárlabda nadrágban (amit ma fürdő nadrágként hordanak) és alsógatyában vonulnak a vízbe.

Javaslom,kicsit nézzen mindenki utána a japán fürdő kultúrának (ahol hozzánk képest jóval kevesebb a meleg víz) és utána tegyetek fel ilyen kérdéseket vitafórumra! Hol is járunk mi fürdőkultúrában? Talán a bányászbéka segge-alatt?

2013. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Az én gondolatomban ilyenkor egy szó villan fel: "R*banc!". Ennyi :D
2013. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Tisztelt utolsó! Te meg egyszerűen egy népművészeti agyagedény vagy és ennyi.

És mindenki aki ilyen és ehhez hasonló kommenteket ad normális válaszok helyett.

2013. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manly ***** válasza:
Miért ne.Nem csak a huszonéveseké a világ.
2022. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!