Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi kell a mai lányoknak?...

Mi kell a mai lányoknak? Miért van az hogy rengetegen mondják hogy nagyon jó testalkatom van, sok fiú is mondja hogy irigyeli a testalkatomat, de mégsincs akkora nagy sikerem a lányoknál?

Figyelt kérdés
Szálkás, szikár vagyok, se nem nagyon vékony, se nem nagydarab, a kettő közül inkább az elsőhöz hasonlítok, de nem vagyok túlzottan sovány, és ami rajtam van az izom. Tényleg ritkáv van olyan, hogy találkozok egy olyan emberrel akit már régen láttam, és ne kérdezné meg hogy járok-e kondiba. Amúgy nem járok, ez csak genetika. A belsőmmel se lehet bajuk a humorom az nagyon jó, az osztályban én vagyok az egyik poéngyáros :-D nem vagyok se bunkó, se nyápic, se "tedd ki had hűljön" meg semmi szélsőség. Eddig 2 barátnőm volt még csak, nagyon ritkán van olyan hogy kölcsönösen megtetszünk egymásnak egy lánnyal. Mi lehet velem a baj???? 16/f

2015. jún. 13. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
16 éves létedre mégis hány barátnőt szeretnél?
2015. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocs ezt kihagytam. Amennyiszer próbálkoztam már, ez a 2 ahhoz képest édeskevés...
2015. jún. 13. 20:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy a tested elmondásod szerint jó, de ha az arcod, a megjelenésed nem nyerő egy csajnál akkor veszett fejsze nyele az egész.

Valamint a kölcsönösen szón van a hangsúly..lehet lenne olyan lány akinek tetszel, csak kicsit válogatós vagy :)

17/L

2015. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Küldesz képet magadról?:D 15/l
2015. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

kezdeményezés,irányítás,határozottság kell nekik és az hogy meg tudd nevettetni.

nagyjából ennyi.

ha mellé jól is nézel ki az csak 1 plusz,de nem lényegi szempont.

2015. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megnevettetni azt akárkit meg tudok 😂
2015. jún. 13. 21:10
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja és sztem az öltözködésemmel sincs baj
2015. jún. 13. 21:13
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

A leírásod alapján csak egy tipikus poénkodós kisgyerek vagy. Nekem pl igazi jól nevelt, udvarias, kedves, rendes, okos srác kell... ami marha ritka. Vicceskékből millió akad, szóval bőven válogathatnak a csajok.

Külsőnél meg szerintem az arc, haj ami a legtöbbet számít, nem a test.

De mondjuk szerintem 16 évesen még nem a csajozással kéne foglalkoznod.

2015. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert 16 évesen mégis mivel kéne foglalkoznom?? Hogy eltartsam magamat önállóan??? Amúgy meg nem értem mi azzal a baj ha valaki 16 évesen élvezi az életet és nem egy no life...
2015. jún. 13. 21:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Azzal szerintem nincs baj, ha valaki 16 évesen élvezi az életet, de ne csak és kizárólag a csajozás és bulizás körül forogjon a világ! Én legalábbis így gondolom. Mert ha valakinek csak ez a kettő a fontos, akkor az én szememben ő nem ér sokat, legalábbis párkapcsolatilag tuti nem. Persze, nyilván nem tudom, hogy te pontosan milyen vagy, nálad nem tudom, ez hogy megy. :)


Ami pedig a kérdést illeti... Nekem speciel csak abból a szempontból lényeges egy pasi külseje, hogy meglegyen a vonzalom. De ez nem kifejezetten a testétől függ, hanem az arcától is, plusz az egész kisugárzás a lényeg! Ha neked itt, vagy a stílusodban akadnak kivetnivalók, akkor meg is van a "bibi". Nem vagy esetleg picit "elszállva"? Mert az nagyon ellenszenves tud lenni. Persze ezzel véletlenül se megbántani akarlak, nem tudom, milyen vagy, csak egy esetleges tipp volt. De amúgy tényleg a "kölcsönös" kifejezésen van a hangsúly, jól írta valaki előttem, mert lehet, hogy tényleg sokaknak bejössz, akik neked nem, vagy épp fordítva...


Egy képet küldesz (akár privátban is)? Úgy sokkal jobban működne a véleménykifejtés. (Ha nemcsak egy test látszik rajta.)


19/L

2015. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!