Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a körömrá...

Hogyan szokhatnék le a körömrágásról?

Figyelt kérdés

Már 7-8éve rágom a körmöm folyamatosan, van, hogy nem kell, de sokszor annyira lerágom, hogy utána fáj. Nem vagyok ideges meg semmi, csak úgy spontán elkezdem rágni. Kenőcsöt vagy ilyesmit nem szeretnék használni. Máshogy nem lehet? Vagy majd kinövöm?

14/F


2009. dec. 29. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


használd a keresőt, rengeteg ilyen kérdés volt már.

2009. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod kinőni, anyukám 43éves és még mindig rágja. Kenőcsön kivül nem hiszem h lenne más hatásos módszer, sőt barátnőm egy idő után hozzászokott a kenőcs rossz ízéhez és tovább rágta:D
2009. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amint elkezdenek komolyabban érdekelni a lányok abba fogod hagyni, hiszen egy igényes lány sem tűrné el hogy undorít ujjakkal érintsd meg!Én nő vagyok, közel 10 évig rágtam!Akkor hagytam abba, mikor megismerkedtem a nagy Ő vel, és azt mondta őt ez undorítja,és nem szívesen fogja meg a kezem!Ennek 8 éve!Azóta sem rágom!Hiába kentem mindeféle vacakkal, nem ért semmit.Csak egy kis elszántság,és akarat kell.És persze motiváció!
2009. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Üdv sorstárs!!!


14 éves lány vagyok. A tesóm rágja a körmét, kiskoromban eltanultam tőle :( Nyáron sikerült róla leszoknom. Legalábbis úgy tűnt. Szép, hosszú körmeim voltak. Aztán a suli miatt visszaszoktam :S Mert nagyon stresszes vagyok. De remélem sikerül visszaszokni. Úgy csináld, hogy nem rágod, egyszerűen megtiltod. Mikor a szádban van, és észreveszed gyorsan kiveszed, és NEM NEM NEM szabad!!!! És ha mindenképpen kell, akkor legyen a szádban, és rágcsáld, de csak annyira, hogy ne jöjjön le. Remélem ez így világos. :)

2009. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia, nekem is hasonló problémáim voltak, én se a stressz miatt rágtam, hanem csak megszokásból.

az előttem lévő jól írta, szerintem amikor 'abba a korba' lépsz, leszoksz róla :)

vagy most is megpróbálhatod. ellen kell állni és kész :P

sok sikert.

2009. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hááát, ha lány lennél ajánlanám a műkörmöt... Azt tuti nem lenn kedved rágcsálni :))
2009. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!