Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tényleg...

Lehetséges, hogy tényleg 1000Ft-ért csinálnak teljes intimgyantát?

Figyelt kérdés

Felhívtam a közeli kozmetikust,aki 3000-et mondott.Gondoltam megkérdezem a másik,szintén közelben lévőt is.Azt mondta 1000 Ft...visszakérdeztem,hogy a TELJES INTIMGYANTA?Erre mondta,hogy igen az.Nekem fura hogy ilyen eltérés van,még az jutott eszembe,lehet ő csak a bikinivonalra gondolt vagy nem tudom.Szerintetek?Esetleg tapasztalatok?


Amúgy van még egy aki a közelben van és múltkor combomat ő csinálta nagyon jól,viszont max 25 éves...gáz lenne 21 évesen hozzá menni?:D Ő szerintem kb 2000 lehet(ha egyáltalán csinál),bár még nem kérdeztem meg mert picit cikinek találnám hogy közel egyidős csajszi csinálná.



#gyanta #kozmetikus #intim gyanta #teljes intimgyanta
2015. jún. 15. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet, miért ne? Én is járok egy fiatal kozmetikus csajhoz fiúként intimre, és 800,-ért csinálja. :) És ebben benne van a zacsi és a fenék gyantázása is. :)
2015. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol vannak ilyen olcsó árak?
2015. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Győrben :)
2015. jún. 15. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!