Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az ilyen...

Fiúk! Mit gondoltok az ilyen kis mellű lányokról?

Figyelt kérdés

Utálom, gyűlölöm, elegem van már belőle, h kicsi a mellem! Nemhogy kicsi, szinte nincsen, vmi ilyesmi:

[link]

[link]

Fiúk! Mennyire elvetnivaló dolog ez Nálatok? Tudom - minenki ezzel vígasztal -, h még nőhet (15/L), de nekem nagyon elegem van már belőle, 3 éve semmit nem nőtt, és hozzá kell fűznöm, h emellett az arcom is pattnásos (ehhez hasonló: [link] ), sőt még a hátam teteje is az... :'( Am havonta járok kozmetikushoz, otthon is kezelem, és egészségesen eszem, sportolok meg minden, tehát, bárhogy is mondanátok, nem tudok annál többet tenni, mint amennyit most... Aztán a lábam is rövid, sovány is vagyok, nincs nőies alkatom....... Na mind1, a lényeg, tehát, h: Srácok, úgy általánosságban mennyire számítanak ezek a negatív tényezők a külsőről, ha tegyük fel, kedves, udvarias, szerény és alázatos vagyok... Még1szer mondom, csak tegyük fel, nem tudom, h az vagyok-e, csak úgy általánosságban, ha egy ilyen lányról beszélünk mi a vélemény?

Persze lányok is írhatnak, érdekelne a külső vélemény... Képet most mondom, h magamról nem rakok fel, maximum keresek a neten hasonlót, ha mégvmi érdekel a külsőmről...

Előre is köszönöm!



2015. jún. 16. 19:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%

Nem a testrészeid mérete a lényeg, pl az első képen az a nő gyönyörű, a másodikon lévő viszont nem tetszik. Lényegtelen a mellük, senki nem attól lesz szebb, jobb.

Ez a pattanásos bőr nyilván nem egy szép dolog, de egy jó alapozó+korrektor elfedi teljesen, a barátnőm bőre is ilyen alapozó nélkül, hormonbetegség miatt van ez, gyógyszerrel kezelik egyébként. Persze 15 éves vagy, lehet hogy hamarosan kinövöd és kész. Ne érezd magad rosszul emiatt, ezekkel együtt is lehetsz szép lány, és a belső még fontosabb. Legalábbis a normális embereknek.

2015. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a kis mell, a pattanásokat meg majd kinövöd. Ha a személyiséged tetszik van, akkor nálam rendben vagy.
2015. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

#1: csak szólok, hogy mindkét képen ugyanaz van :)

Kérdező: nekem is sokáig kis meeim voltak, 17 éves koromban nőttek meg "normál méretűre", ne legyél elkeseredve. De ha mégse nőnek meg, az se tragédia, megtanulsz velük élni. A pattanásokat is kinövöd, csak várj picit.

2015. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy ugyanaz a nő van mind a két képen... :D


Egyébként ne aggódj, kedves kérdező, ha egy férfi beléd szeret, az nem a melleid mérete vagy a lábaid formája miatt lesz. Lehet, hogy a strandon megbámuljuk a nagymellű szőkéket is, mint ahogy mindenki más, sőt, a nők többsége is, de nem attól leszünk szerelmesek. Kisugárzás, személyiség, egyéniség. Ha ezek passzolnak, akkor nem számít ha valaki sovány, kövér, kismellű, görbe orrú, stb... :)

Ha ennyit számítana a külső, akkor csak tökéletes, sablon testű Barbie és Ken babák járnának párban, mindenki más egyedül lenne. :D

2015. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl. tetszenek a kis mellű nők, és több haverom is így van vele. de gondolj pl. csak a csajra, akit linkeltél, keira knightley-ra, a világ egyik legsikeresebb és legszexibb színésznője, millió férfi imádja, akármekkora is a melle.

amúgy még csak 15 vagy, még nőhet a melled, ha meg nem fog, az sem gáz, hiszen nem ettől függ, hogy szexis leszel-e.

a tested is fog még változni, tuti, hogy huszonéves korodra nőies lesz az alakod.

a bőröd... ha tényleg ennyire pattis, akkor inkább bőrgyógyászatra menj.

2015. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen alkatú osztálytársam, neki lett először pasija, és később is volt mindig. Bár ennyi pattanása nem volt, de szerintem azt te is ki fogod nőni.
2015. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%
Én nem szeretem a kis melleket, de ha úgy nézel ki mellé, mint a képen a hölgyemény, akkor egyáltalán nem érdekel.
2015. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
9%

Mondhatjuk,hogy nem vagy túl szép és ehhez csicska természet társul.Ez nem jó,sőt ijen esetben a mellméret nem olyan tényező ami bármit is befojásolna.

ha pl:qrvás volnál az megdobná az önbizalmad,mert bizonyos lányok,fiúk titkon irigyelt táborába tartoznál,ahol hamar baràtra (sex partner) re lelsz.

a tejes önutálatot pedig ne fogd cicidre.

2015. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
19%
Számomra nagyon fontos, hogy egy lánynak nagy mellei legyenek, másképp nem találom vonzónak.
2015. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Igen, mind2 képen ua a nő van:)

Örülök, bár hihetetlen, h van, akinek bejön a kis mell, és megértem, akinek nem. Sztem én ha férfinak születtem volna, nekem nem tetszene, bár ettől még nem bánnék vele rosszabbul, csak ez nem nőies:(

Bőrgyógyásznál voltam, de nem tartotta olyan durvának, h gyógyszer kelljen, cs kenőcsöt írt fel (bár az nem 6ott)...

#3: Remélem én is úgy járok, mint Te, sokat dobna az önbizalmamon:)

#4: :D Igen, igaz, én is úgy gondolom, h nem a külső számít, fiúkban én sem azt nézem soha, de az az érzésem, h Ők viszont sokkal jobban nézik a külsőt, mint a személyiséget. Én ha külsőt is nézek, akkor is max az ápoltságot, jólöltözöttséget, hajat, stb., nem azt, amin nem tud az illető változtatni...

#6: Tényleg? o.o Nekem még nem volt barátom, ellenben fiú barátom volt már és van is, és Ők azt mondják, szeretnivaló vagyok, és soha nem bántanak a külsőm miatt, de mégis: Nőként semmelyik nem néz rám:'(

#7: xD Hát, azért nem teljesen úgy nézek ki, bár ami azt illeti, a képen levő hölgy sem így néz ki smink, fotoshop meg retus nélkül...

#8: Jaj, hogy engem mennyit sértegettek általánosban azzal a jelzővel, h csicska:( Pedig eszem ágában sincs qrvásnak lenni, az egyenesen undorító, akármilyen szép a csaj, az a férfi, akinek az a fontos, h k*rvás legyen a lány, az meg nekem nem kell.. Akkor inkább maradok önbizalomhiányos, mert tudom, h ha én férfi lennék, nekem sem jönne be az, ahogyan kinézek... És egyáltalán nem fogom rá az önbizalomhiányt a kis mellemre, nekem elég lenne, ha van néhány dolog, ami szép rajtam, és akkor lehetne kis mellem (pl ha emellett szép arcom lenne). De nincs, egyszerűen semmi nem tetszik magamon, és csupa olyan csúnya dolgok vannak rajtam, amiken nem tudok változtatni:( Ilyen pl a kis mell, én azt vettem észre, h a nagymellű nőket akkor is jobban szeretik a pasik, ha más nem olyan szép rajtuk. És ha nekem lenne mellem (mondjuk B, v C kosaras, annál nem kéne nagyobb, dehát még az A-s is nagy rám), akkor máris bátrabb lennék, és csinosabbnak, nőiesnek érezném magam.

2015. jún. 17. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!