Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az ilyen...

Fiúk! Mit gondoltok az ilyen kis mellű lányokról?

Figyelt kérdés

Utálom, gyűlölöm, elegem van már belőle, h kicsi a mellem! Nemhogy kicsi, szinte nincsen, vmi ilyesmi:

[link]

[link]

Fiúk! Mennyire elvetnivaló dolog ez Nálatok? Tudom - minenki ezzel vígasztal -, h még nőhet (15/L), de nekem nagyon elegem van már belőle, 3 éve semmit nem nőtt, és hozzá kell fűznöm, h emellett az arcom is pattnásos (ehhez hasonló: [link] ), sőt még a hátam teteje is az... :'( Am havonta járok kozmetikushoz, otthon is kezelem, és egészségesen eszem, sportolok meg minden, tehát, bárhogy is mondanátok, nem tudok annál többet tenni, mint amennyit most... Aztán a lábam is rövid, sovány is vagyok, nincs nőies alkatom....... Na mind1, a lényeg, tehát, h: Srácok, úgy általánosságban mennyire számítanak ezek a negatív tényezők a külsőről, ha tegyük fel, kedves, udvarias, szerény és alázatos vagyok... Még1szer mondom, csak tegyük fel, nem tudom, h az vagyok-e, csak úgy általánosságban, ha egy ilyen lányról beszélünk mi a vélemény?

Persze lányok is írhatnak, érdekelne a külső vélemény... Képet most mondom, h magamról nem rakok fel, maximum keresek a neten hasonlót, ha mégvmi érdekel a külsőmről...

Előre is köszönöm!



2015. jún. 16. 19:09
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
100%

Szia, nekem is kicsi a mellem, még kisebb, mint a képeken, amiket küldtél. Kb ekkora: [link]


Sokáig feszélyezett a dolog (persze soha eszem ágában sem volt megműttetni), de elfogadtam olyannak amilyen. Nem szerettem, de elfogadtam. Aztán anno amikor összejöttem a párommal (aki egyébként azóta is mellettem van) ő annyira imádta a melleimet, hogy teljesen kigyógyított ebből. A mai napig minden egyes nap vagy 20-szor elmondja, hogy mennyire imádja őket :) És ezáltal szép lassan vissza is jött az önbizalmam és most már konkrétan szeretem őket és le nem cserélném semmi pénzért. Jól érzem magam így és idővel rájöttem, hogy nem is olyan kevés pasi kifejezetten a kis mellekre bukik ;)

Emellett pedig sohasem kell azon aggódnod, hogy gerincproblémáid lesznek, vagy hogy nem tudsz a hasadon aludni :P

Remélem segítettem :)

A lényeg, hogy fogadd el magad, mert szép vagy úgy, ahogy vagy. Miért kéne ahhoz tejcsárdát növeszteni, hogy jól érezd magad a bőrödben?? Élvezd inkább az előnyeit :)

2015. szept. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Sose tetszettek a kis mellek, kizáró ok nálam.
2015. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

#31: Köszi, remélem én is találok olyat egyszer aki teljesen elfeledteti velem ezt a rossz érzést :/ Remélem tényleg sok pasi van aki a kis melleket szereti, mert nagyon sokan mondják, de élőben még egyel sem találkoztam:D

#32: Elég elszomorító ez a kis mellű lányok számára, sajnos vannak még így sokan, de remélem, h úgy ahogy nekem eszem ágában sincs a pasik farka méretén problémázni, úgy Ők is elfogadják/ megértik, hogy nem tehetünk a mellméretünkről, de nem az adja az embert.. És még ha jobban is tetszik vmilyen pasinak a nagy mell, attól még nem az alapján választ párt.

2015. okt. 10. 22:31
 34/35 anonim ***** válasza:
Akarsz találkozni eggyel? :)
2015. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Talán Te is kismell párti vagy? :D Ennek örülök :D
2015. okt. 11. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!