Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az ilyen...

Fiúk! Mit gondoltok az ilyen kis mellű lányokról?

Figyelt kérdés

Utálom, gyűlölöm, elegem van már belőle, h kicsi a mellem! Nemhogy kicsi, szinte nincsen, vmi ilyesmi:

[link]

[link]

Fiúk! Mennyire elvetnivaló dolog ez Nálatok? Tudom - minenki ezzel vígasztal -, h még nőhet (15/L), de nekem nagyon elegem van már belőle, 3 éve semmit nem nőtt, és hozzá kell fűznöm, h emellett az arcom is pattnásos (ehhez hasonló: [link] ), sőt még a hátam teteje is az... :'( Am havonta járok kozmetikushoz, otthon is kezelem, és egészségesen eszem, sportolok meg minden, tehát, bárhogy is mondanátok, nem tudok annál többet tenni, mint amennyit most... Aztán a lábam is rövid, sovány is vagyok, nincs nőies alkatom....... Na mind1, a lényeg, tehát, h: Srácok, úgy általánosságban mennyire számítanak ezek a negatív tényezők a külsőről, ha tegyük fel, kedves, udvarias, szerény és alázatos vagyok... Még1szer mondom, csak tegyük fel, nem tudom, h az vagyok-e, csak úgy általánosságban, ha egy ilyen lányról beszélünk mi a vélemény?

Persze lányok is írhatnak, érdekelne a külső vélemény... Képet most mondom, h magamról nem rakok fel, maximum keresek a neten hasonlót, ha mégvmi érdekel a külsőmről...

Előre is köszönöm!



2015. jún. 16. 19:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Edes istenkem. itt mindenki olyan okos foleg az elottem valaszolo, elmehetne borgyogyasznak is ha igy tud mindent, a kerdezonek meg olyan onbizalom hianya van, hogy arra mar nincsenek szavak, elsosorban pszhichologus kene neki, mert amugy meg az eletbe se lesz senkije...
2015. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
igen, okos vagyok, mert értek hozzá, veled ellentétben. és pont beletaláltál, bőrgyógyász asszisztense vagyok. ; ) nem véletlen írtam azt, amit, értek a témához, a szabadidőmben is képzem magam. de te csak szolizz meg használd a garniert. : D
2015. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Scav ***** válasza:

A kis mell és Keira színésznő is szexi! A pattanások kevésbé, azzal kellene valamit kezdeni, de szerintem idővel kinövöd!

32F

2015. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
22-es, marhara nem vagy okos, ebbe tevedtel, kicsit. Ahh es borgyogyasz mellett ajanlod az alapozot, gratulalok... Nem tudom akinel en voltam, nagyon nem volt elragadtattva az otlettol. Ez az egyik, a masik pedig az hogy nekem azok segitettek amiket leirtam, gondoltam leirom a kerdezonek hatha neki is jo lesz, de itt valaki egybol kotekedett.... Le se tagadhatna a munkakoret, remelem on is ment a hisztisek korebe (penz miatt, tiltakozas). Es ennyi esszel nem vallalnam fel a munkamat... Es nem ertem, miert kellett egybol kotekedni, de mar mindegy. Magat minositi ;)
2015. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Es jutt eszembe, talan faj a kedves borgyogyasz asszisztensenek hogy ezek nem tizenezer forintos sz.rok amiket fel tudnak irni, mert nekem nem segitettek csak a mellemnel, de ot se biztos hogy az. Ja es asszisztenskent ne erezze magat orvosnak, mert ahhoz tobb essz kell, remelem azert a doktornak tobb essze van ;)
2015. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
A kerdezo meg ne szoljon be a mell miatt hogy a 75/B nem kicsi irtam kisebb meretu. A masik meg az hogy ne itt sajnaltassa magat, menjen el pszichologushoz.
2015. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

csak a mell méret részre válaszolok.

ha valami dudor van az elég,csak hogy ne olyan legyél mint egy fiú. kosárban mérve:"AAA"-tól kezdeve "C"-ig.

2015. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Scav ***** válasza:
Megint én, névvel: Kis cici imádni való! A személyiség dönt jobban. Egy kis cici bimbóját szopkodva ha a csaj felizgul, arra nincs mentség :D :D :D A mellméret nem számít, csak akkor, ha túl nagy. Nálam legalább is, másnál nem tudom. Minden férfi más. De sokan vagyunk kis cici rajongók is, főleg az idősebbek, akik már több mellet is láttak élőben, nem csak a neten.
2015. júl. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm Scav, meg mindenki másnak is, aki azt írta nem gáz a kis cici, picit lelket öntött belém, megnyugtatott. Azt hiszem azért pszichológusra nincs szükségem, annyira azért nem vészes a helyzet, azért tettem fel itt a kérdést, mert élőben ilyen nem csinálnék. Senkinek nem panaszolom el élőben, hogy problémám lenne a külsőmmel, mert sokkal jobb így, hogy idegenek véleményét kapom látatlanba, akik biztos az igazat mondják:) Semmi okotok nincs itt összeveszni, lécci ne tegyétek, én minden válasznak/ tanácsnak örülök, az sem baj, ha van olyan, ami míg valakinek bevált, másnak nem. Épp ezért vagyunk itt ilyen sokan. Szóval köszönök minden választ mindenkinek;)
2015. júl. 16. 23:00
 30/35 anonim válasza:
Pl nálam nem a mell a szépség és nem a fenék érdekel engem csak annyi hogy szeressen és ne dobjon el a tobbi nem erdekel
2015. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!