Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit néztek meg egy...

Fiúk! Mit néztek meg egy lányon először?

Figyelt kérdés

Sorban mi a top első néhány testrész (vagy belső tulajdonság is lehet), amit megnéztek egy lányon? Pl, mell, fenék, haj, öltözet, köröm, lábak, vagy akár egészen apró dolgok, amire nem is gondolnánk. És belső tulajdonságként is érdekelne, mik jelentek Nálatok jó pontot.

Nemet, kort lécci írjatok a komment mellé:)



2015. jún. 18. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Haj, arc, fenék. Nem feltétlenül ez a sorrend mindig, nyilván attól is függ hogy honnan nézem.:)

22F

2015. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Messzebbről ugye még csak a tgestalkatot, ruhát, az öltözködési stílust, esetleg hajviseletet

2. arc (leginkább szem), mell

3. aztán kialakul egy összhatÁS, amely ha jó, jöhetnek a részletek. Fogak, haj minőség, száj, lábak (itt vesszük észre a szépséghibákat is)

4. Ha még ezekkel együtt is jó, megszólítjuk... Ilynekor az illatot, a kedvességet figyeljük.

5. intelligencia, humor, vagányság


26F

2015. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Arc, mell, fenék, haj kívűlről :) 16F
2015. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mell, arc, alkat.

F23

2015. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Nekem változó, hogy mit nézek meg először, de általában az egész összképet nézem.

A legfontosabbak talán az öltözet, haj, arc és láb.

Mellméret például abszolút nem izgat.

Ami nekem külsőre kizáró ok, az a túlsúly.

Belső tulajdonságokat írhatnám reggelig, de egy párat leírok

Ne csaljon meg, ne akarjon féltékennyé tenni. Ez szerintem elég gyerekes.

Legyen partner egy élvezetes szexuális élet kialakításában, egy kis perverzség nagyon vonzó tud lenni.

Adjon magára, legyen ápolt, tudjon ízlésesen sminkelni.

Hordjon magassarkút, eszméletlenül nőies. És ha már felvesz akkor 7 és 17 centi közöttit. A 7 alatti szerintem csúnya, a 17 feletti pedig közönséges.

Engedjen el a barátaimmal szórakozni, ne akarjon kisajátítani, magához láncolni.

Az nagyon idegesít, mikor ismerkedéskor a lány nem engedi, hogy meghívjam valamire. Rendesen én érzem magam rosszul ilyenkor. Persze ne csak mindent én vegyek neki mindig, de az ismerkedéskor ez marhára idegesít.

Ennyi jutott eszembe hirtelen, remélem segíthettem.

2015. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bocsi

f18

2015. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Attól függ milyen körülmények között veszem észre. Ha messziről kiszúrom az utcán akkor az alkatát, a mozgását, kecsességét. Ha a lépcsőfordulóban kerül hirtelen elém akkor először a szemeit, az arcát és csak utána a mellét, fenekét, lábait stb. ahogy ösztönösen végigmérem a szememmel. Nagyon fontos a kisugárzása, a tekintete, a mosolya, legyen bájos, ne csak szexuálisan hanem érzelmileg is legyen vonzó. 36F
2015. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
összkép (stílus, alkat, haj), közelebbről az arc
2015. jún. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

1. Legyenek szép nagy mellei

2. aztán megnézem a haját, arcát

3. alkat, ne legyen se túl sovány, se kövér, se pedig kimondottan izmos

4. stílus, viselkedés

2015. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, összesen azt látom, h talán ami a leginkább számít nálatok, az az arc, azon belül is a szem. Az alkatot írtátok még sokan, kíváncsi vagyok ezek alapján, h egy vékony lánynak mennyire hátrány az, ha kicsi a melle. Mert elég sokat írtátok azt is, h a mell az számít. Pl ennek a lánynak gáz, h ilyen kis melle van, ha emellett ilyen vékony alkata?

[link]

Ezeken kívül még az öltözetet, stílust, hajat, feneket, meg lábat írtátok még sokan. Csodálkoztam, h eddig senki nem írta a kezet, körmöket. A nők nagy része festi a körmét, sőt, vannak akik műkörmöshöz is rendszeresen járnak. Ezek szerint ez titeket egyáltalán nem izgat, senki nem írta, h akár egy pillantást is vetne rá, h milyen a lány körme...

2015. jún. 20. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!