Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit néztek meg egy...

Fiúk! Mit néztek meg egy lányon először?

Figyelt kérdés

Sorban mi a top első néhány testrész (vagy belső tulajdonság is lehet), amit megnéztek egy lányon? Pl, mell, fenék, haj, öltözet, köröm, lábak, vagy akár egészen apró dolgok, amire nem is gondolnánk. És belső tulajdonságként is érdekelne, mik jelentek Nálatok jó pontot.

Nemet, kort lécci írjatok a komment mellé:)



2015. jún. 18. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a kis mell, de nem ez alapján választok. Engem az ilyesféle hegyes műkörmök kifejezetten taszítanak:

[link]

[link]

Ha nagyon szeretne a lány kezdeni valamit a körmével, akkor nekem ez a fekete tetszik [link]

f18

2015. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kis mell kimondottan csúnya, ellenben a nagy cicikért egyszerűen megőrülök :) A köröm pedig részletkérdés, tök mellékes. De az a jobb, ha nincs műkörme, de mondom, sokadlagos szempont.
2015. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
rohadjatok meg, és még csodálkoznak az emberek, hogy a kismellű lányoknak a béka s_gge alatt van az önbizalma... szerencsétlen felületes f_szfejek.
2015. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Miért vagyok szerencsétlen felületes f_szf_j kedves utolsó? Mert elmondtam, hogy nem tetszik annyira a kis mell?

Külön leírtam 2x, hogy egyáltalán nem számít ismerkedésnél nálam egy mellméret, csak ha már választani lehetne, inkább egy közepes méretűre szavaznék.

Az írásodból pedig kikövetkeztettem, hogy neked aztán tényleg nincs önbizalmad.

2015. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12-esnek szólt inkább.

nekem van önbizalmam, most C-s mellem van, de tini koromban A-s volt, és jól éreztem magamat. de nézd meg mennyi kérdés van az oldalon olyan címmel, hogy "nincs önbizalmam, mert kicsi a mellem", "tényleg undorító a kis mell?" meg stb. szegény szerencsétlen lányokat sajnálom, amikor vannak ilyen emberek, akik szerint kifejezetten csúnya a kis mell, mint ahogy a 12-es írta. ez a viselkedés undorító.

pedig mennyi szép kis mell létezik...

2015. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát, igen, a lányok nem tehetnek róla, hogy mekkora a mellük, nem tudják megváltoztatni, lehet, hogy egy nő egyáltalán nem úgy nézne ki, ha akárhogy kinézhetne, mint a valóságban, de az alakját, a méreteit, az arcszerkezetét nem tudja megváltoztatni. Fogyással/ hízással sem lehet olyan eredményt elérni, hogy pl egy vékony alkatú, madárcsontú lánynak, várhogy is szeretné, sosem lesz Salma Hayek alakja... Pedig az aztán milyen szép *o*
2015. júl. 11. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!