Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már, hogy rögtön leszedté...

Volt már, hogy rögtön leszedtétek/leszedettétek a műörmötöket miután kész lett?

Figyelt kérdés
Nemrég (tegnap) csináltattam (ez az első) és minél előbb szeretnék megszabadulni tőle. Egyrészt szerintem elég csúnya lett ( a csaj közben mondta, hogy hát nem igazán megy neki...) mellesleg borzasztóan zavarnak... Ki akartam próbálni mert még nem volt, gondoltam, hogy furcsa lesz, de legszivesebben most leszedném. Nem értek hozzá, de még én is látom, hogy ennek nem így kellene kinéznie... Viszont hülyén érzem magam és tök fölöslegesen költöttem pénzt ezért sajnálom lereszelni.
2015. jún. 20. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sosem volt még ilyen.7 éve járok folyamatosan havonta egyszer ugyanahhoz a körmöshöz.Talán igazi szakemberhez kellett volna menned,aki ért hozzá,akkor elégedett lennél.Nem lehet,hogy csak szokatlan?Mert egy nap még elég kevés.
2015. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen volt nekem is.

Nem volt hely a körmösömnél ezért egy másikhoz kellett elmennem. Borzalmas lett....

Én is sajnáltam leszedni (többe került, mint a régi körmösömnél). De utána el is ment a kedvem a körmöktől. Egy ideje megint rakattam, de megfogadtam, hogy soha többet nem cserélek körmöst.


Menjél el egy másikhoz, mert ha rosszul tette fel be is gombásodhat alatta!

2015. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem, nem csak az a baj.:(

Tényleg nem jól csinálta, tiszte egyenletlen meg máshogy is néznek ki, van amelyik nem is íves hanem egyenes. Most voltam először, nem ismertem egy körmöst sem. Őt ajánlotta valaki illetve a családból ismerőse. 12 éve csinálja ezt...és egyébként sokan járnak hozzá. Először nem mondta, de mikor már csinálta közben mondta, hogy hát ez nem igazán megy neki meg nem mindig sikerül mert ezt még új meg mit tudom én...Mit mondjak...szólhatott volna előbb is.

2015. jún. 20. 16:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Le akarom szedni, de nem merem mert már így is hülyének érzem magam :(
2015. jún. 20. 16:28
 5/12 anonim válasza:
Nekem volt már olyan hogy legszívesebben leszedtem volna őket mert annyira idegesített hogy huzza a körmeimet. És volt már olyan is hogy rosszul készítették el. Olyankor kis ollóval alá szoktam nyúlni, fellevegősődik, többször alá nyúlok és sikerül 1-2nap alatt leszednem. Ha a formajával van probléma és sajnálod leszedni reszeld meg egy kicsit és talán jobb lesz. :)
2015. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem pár napig még megpróbálok megbékélni vele, de nagyon úgy érzem, hogy nem fog menni. Reszelni még szépen lereszelte, kockás, de nincsen "meghajlítva" vagy nem tudom hogyan mondjam és így ilyen egyenes, nem pedig szép íves.

2015. jún. 20. 16:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tennél fel róla egy képet?
2015. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szivesen. :)
2015. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én se jártam soha előtte körmöshöz, de gondoltam az esküvőmre megcsináltatom. Mivel előtte tört le a körmöm így kénytelen voltam én is műkörmöt tetetni. Csütörtöki napon csinálták meg a körmöm, de gusztustalan lett. Az esküvőm rá 2 napra volt, szombati napon... 1 nap alatt kellett találnom egy körmöst aki ezt helyrehozza. Egész szépen megoldotta nekem, de amint lehetett én is leszedettem. Most már csak körömerősítéshez használok műköröm zselét. Soha többet műköröm...
2015. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek fizetted ki, ha nem lett jó? Ott helyben kellett volna leszedetni. A kisollós felfeszítős válaszadónak meg gratulálok, így lehet a leghatékonyabban tönkretenni a körmöd, akár egész életedre.
2015. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!