Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy szép, feszes...

Mit tegyek hogy szép, feszes fenekem legyen?

Figyelt kérdés
Alapjába véve a formájával nincs baj, tehát nem vagyok lapos, csak tele vagyok striákkal és nem elég feszes. Régebben olyan szép fenekem volt, de fogytam kb 10 kg-t és hát a fenekemen látszik a legjobban. Sokat tornázok de semmit nem javul... Mit tegyek? 20 éves vagyok.

2015. jún. 22. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A striákkal nem nagyon lehet mit kezdeni, de nyugi, nagyon sok lánynak van, nekem is. Én kifejezetten szépnek találom, egyáltalán nem zavar. Olyan, hogy helyi formálódás nincs. Egész testre kell edzened, és ezen belül csinálj jelentősebb gyakorlatokat is fenékre, de NE CSAK arra a részre. Ha otthon edzegetsz az nem feltétlen jó, érdemes lehet szakember tanácsát is meghallgatnod.
2015. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

"Olyan, hogy helyi formálódás nincs."

te mekkor agyökér avgy. Helyi zsírégetés nincs, nagyokos. Vagy ha te az adduktor izmaidat használod, akkor a bicepsed erősödik.. Jéééézus..

Guggoljál kérdező, sokat!

2015. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is a guggolást javasolnám, az ami leginkább feszesíti a feneket! :)
2015. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!