Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány nagyon vékony?

Figyelt kérdés

Kifejtem!

18 éves, 177 cm magas vagyok és 53 kg, nagyon anorexiás külsővel. Ennek oka egy betegség, melyből nem tudnak évek óta az orvosok kigyógyítani, s folyamatos fogyást idéz elő.

A problémám, hogy a környezetemben lévő fiúk mind megbántanak, belémrúgnak lelkileg a külsőm miatt, köztük az a fiú is, aki nekem nagyon tetszik.

A valódi kérédsem mindinkább az lenne, hogy van e lehetőségem az életben arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen és valaki elfogadjon, mint nőt?

Előre köszönöm mindenki megtisztelő válaszát! :)



2015. jún. 23. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar egyáltalán. Mondjuk nem értem neked hogy tetszhet olyan valaki aki lenéz téged meg ilyesmi... ez alapján nem tűnsz egy okos lánynak, ez pedig nem jön be. A belső fontosabb a külsőnél egy kapcsolatban.
2015. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az adataid alapján nem hiszem, hogy annyira rémesen vékony vagy. Biztos lesz aki majd rácáfol, de nekem is hasonlóak az arányaim és általános óta senki nem piszkált ezzel. Évek óta van párom és nem ő az első akinek tetszem. A környezetedben lévő fiúk igencsak éretlenek lehetnek és valószínűleg egy kissé még te is az vagy. Szerintem túl fogsz ezen lépni pár éven belül és akkor találni fogsz párt is magadnak.

Hasonló arányokkal rendelkező nők, hogy lásd, valószínűleg nem olyan rémes a helyzet:

[link]

2015. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy van lehetőséged párkapcsolatra.


Van aki a csontkoilekciókat kedveli. Csak találni kell egyet.


Az egy dolog hogy általában ha a hasadon jön ki a gerinced nem vonzó. De van akit nem zavar ha van személyiséged és elég időt töltötök együtt hogy észrevegye, vagy ilyen a fétise.

2015. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszotokat!

Lehet, hogy igazatok van és valóban egy picit éretlen vagyok még. :)

Oh, de buta azért nem vagyok! :D

2015. jún. 23. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tudsz találni valakit.
2015. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van lehetőséged párkapcsolatra!

Sok pasi kifejezetten szereti a vékony lányokat. Részemről teljesen mindegy, volt az átlagnál jóval teltebb barátnőm is, de vékony is. Az összhatás fontosabb.

2015. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
Egyszer egy olyan lánnyal randizgattam,akiről leesett a karkötő,tényleg nagyon durván vékony volt. Nála sem zavart,tudtam benne szépet találni.
2015. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pont a vékony lányokat szeretem. Küldj képet.
2015. jún. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy a vékony tetszik nekem is. Szóval nem probléma :)
2015. jún. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak két barátom volt eddig, de inkább azért mert nehezen leszek szerelmes, bejönni sokkal több srácnak bejöttem már. (170 cm 48 kg) Önmagában az hogy vékony vagy szerintem nem jelenthet problémát. Mindig lesz pár ember aki anorexiásnak csúfol, én is megkaptam már néha, de mindig bíztam benne hogy találok olyat akinek ez az alkat tetszik, és eddig sikerült, ha nem is sokszor. Egy párkapcsolat ezer meg egy tényezőn múlik még.
2015. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!