Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemrég porcba lett lövetve a...

Nemrég porcba lett lövetve a fülem és most begyulladt. Mit használjak rá?

Figyelt kérdés

Egy kicsivel több, mint egy hete lett kilőve a fülem porcba.Eddig semmi baja nem volt, de tegnap nagyon lügtetett, ma pedig bedagadt és piros, és nagyon fáj.Reggel jeges borogatást tettem rá, azóta kevésbe fáj, viszont még mindig be van dagadva.Rendszeresen csepegtettem (kaptam a kozmetikustól piercingre valami lütyit, hogy ne gyulladjon be a fülem)

Anya mondta, hogy vegyek be calcimuscot (azt hiszem így kell írni) ez kb pár órája volt és azóta nem változott semmit.Az lenne a kérdésem, hogy ez megszokott, hogy begyullad? És hogy mit lehet rá szedni, vagy valami, hogy kevésbe legyen ilyen?



2015. jún. 26. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lett volna szabad lövetni..porcba csak szúratunk, mert a lövés eltörheti a porcot, lehet, hogy nálad is ez történt, ráadásul egy kozmetikus baromira nem is ért hozzá.

Vegyél Octeniseptet kezelni, illetve, ha már ennyire be van gyulladva, a Tetrant ajánlanám.

2015. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, az a helyzet, hogy reggelre már jobban lett, nem fájt, kicsit lelappadt, de még mindig piros volt.Most már teljesen jó a fülem, csak ha esetleg legközelebb begyulladna akkor legalább tudom mit tegyek :D

Anyum cataflant adott, egyből nem fájt :D csak abból is megárt a sok...de legközelebb majd piercingeshez megyek (bár az nagyon nincs a városban) és majd azokra bízom a fülem :D

2015. jún. 29. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!