Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire tartjátok...

Fiúk! Mennyire tartjátok csúnyának ha egy lánynak picit kilátszanak a bordái?

Figyelt kérdés

Mondjuk bikiniben furán néznétek rá? Sajnos akármennyit eszem egyszerűen mindig látszanak kicsit a bordáim. Egyébként nem vagyok drasztikusan sovány csak nagyon vékony alkat tehát nem vagyok ijesztően vékony csak azok a kis csontok zavarnak. Érdekelne hogy másokat is zavarnak e...

17/L



2015. jún. 30. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagyok de a leggusztustalanabb!BOCSI!!:(
2015. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gusztustalan..a barátnőmnek is kilátszik, pedig ő se csontvékony..szóval ne aggódj :)
2015. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még tetszik is, nem hogy zavarna :)

Szerintem nem csúnya! Én max azért nézném, mert tetszik :D

19f

2015. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok (#3)

Természetesen nem ért velem mindenki egyet (lásd 1. válasz) Ne foglalkozz velük! Strandra miért megy az ember? Páváskodni, vagy jól érezni magunkat?

Ha telt lennél, akkor sem zavarna, max nem tetszel. És ez fordítva is igaz, azoknál akik a teltet részesítik előnyben. Nem fog felháborodni senki, hogy nézd már milyen undorító. Max csak a végleteknél: nagyon sovány és nagyon dagadt; vagy valami más miatt, pl szőrös :D

Nekem tetszik, ha valakinek kilátszanak kicsit a csontjai (még a kulcs és medence is tetszik, természetesen azért vannak határok) és szerintem nem csak én vagyok vele így :)

Tehát nem undorító, menj nyugodtan strandra, vehetsz bikinit! :)

2015. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan alkatom volt, mint neked. :)Sőt szerintem még sokkal rosszabb. Nagyon gyors az anyagcserém, kajától nem hízok végképp. Én még annó rááltam a sportra, azóta is azt csinálom. Ajánlom neked is. Az alakom százszor jobb lett. Engem asszem még anorexiásnak is nézhettek.:D 17/L:)
2015. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, én pl egyáltalán nem vagyok vékony, van rajtam felesleg bőven (165 cm 60 kg), de nekem is kilátszik.

Kulcscsontom is. Ha leadok pár kilót, még a medencecsontom is látszik. Egyszerűen ilyen az alkatom.

2015. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából én egyáltalán nem vagyok sovány, 162cm/45kg, de teljesen egyenletesen oszlik a súly, viszont, hátul konkrétan szárnyaim vannak, annyira ki van a csont, a bordám is látszik, főleg ha lefekszek, viszont a csípőmnél a csont katasztrófa.

Alkat...

2015. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj. Nekem is látszik a gerincem, a bordáim, a lapockáim és a medencém.
2020. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!