Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Május, a fogyózások hónapja!...

Május, a fogyózások hónapja! Őszintén :D Mennyit szeretnél fogyni ebben a hónapban, és milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Személy szerint a "parasztfitneszt" választom minden évben.

Mozgásnak elég, mire mindent felások, beültetek, megkapálok, és még biciklizek is elég sokat, futok a gyerekkel, a gyerek után, focizunk, tollasozunk.

Végre van friss saláta, spenót és sóska, zöldhagyma, retek: főleg salátára alapozok. Kevés fehér liszt, kevés cukor, és mindenhez eszek valamilyen salátát, vagy köretként, vagy előételnek.


Idén keményen elhatároztam, hogy 10 kilótól szeretnék megszabadulni, zöldségekkel, levessel, fehérjékkel, és tornával.

Bőven van miből leadni, sajnos. :S


2011. máj. 2. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a "parasztfitnesszel" próbálkozom:D Minden másnap elmegyek futni estefelé 35-40 percet,a többi napon itthon tornázom,néha biciklizem.A kajáláson annyit változtattam,hogy fehér kenyér helyett rozskenyeret eszem,csak délelőtt,délután már csak főtt ételeket,levest,főzelékeket,húst zöldségekkel,salátával,ami éppen van itthon,meg gyümölcsöt,joghurtot.Csokikról,sütikről,cukorról lemondtam.Megemeltem a napi folyadék mennyiséget,régebben csak 1-1,5 litert ittam,mostmár próbálok minnél többet,és mellette zöld és csalán teát is iszom.Én is 8-10 kg-t szeretnék lefogyni.Remélem sikerül!:))

2011. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát nekem is szeretnék egy olyan 10-15 kilótól megszabadulni.

de hát ez nem megy gyorsan.

2011. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez aranyos.:) Szerintem május azért a későn kapcsoló fogyózók hónapja...., de sose késő elkezdni.:) A lényeg, hogy csinálja az ember. Én idén korán cselekedtem, és február elején elkezdtem diétázni, de akkor még csak lightosan, március végén már jobban figyeltem. 170 cm vagyok 80 kg-ról indultam, jelenleg 72 kg vagyok, a cél a 62 kg. Eleinte a diétára figyeltem nagyon (!), de 1 hónapja a mozgás is az első helyen szerepel. Heti 5-6x meg kell lennie a minimum 40 perc mozgásnak, de ha bírom mindig többet tornázok. Volt, hogy este 10 volt, és már semmi kedvem nem volt tornázni, de én most annyira megfogadtam, hogy betartom a mozgást, hogy nekiálltam és megcsináltam 40 percet. Tudom, ha nem tenném, nagyon bűntudatom lenne, és ezt el akarom kerülni természetesen.

Én amúgy vezetek fogyinaplót, és hihetetlen motiváló. Volt, hogy azért nem ettem meg 2 kocka csokit, mert ciki lenne beleírni a naplómba....:)

Sok sikert!

2011. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaa, amúgy én semmilyen pékárut, kenyeret, tésztát nem eszek, és teljesen megvagyok nélkülük, ami meglep, mert imádom őket.
2011. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Parasztfitnesz, ez nagyon jó. :D


Hát én őszintén először összesen kb. 20 kilót szeretnék fogyni, aztán meglátjuk, kell-e még. Persze ezt nem mind májusban... hanem majd ahogyan jön. Már elkezdtem a fogyózást egy ideje, le is ment eddig 6 kiló. De még hosszú az "út"...

2011. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14:37-es vagyok, azt lefelejtettem, hogy én kalóriákat számolgatok (de csak úgy nagyjából), többször eszem kis adagokat + sportnak a tempós gyaloglást választottam, ha már fogytam többet, akkor futok.
2011. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 5 kg-t szeretnék. Bár annyira nem is a súly a lényeg hanem a centik:P Remélem sikerülni fog:D Igazából nincsen annyira feleslegem, de a csípő/lábtájékkal nem vagyok elégedett. (Najó, a derékkal sem, de azt legalább tudom, hogy onnan nekem hamar lemegy:D) Csak le tudok adni 5 centit innen-onnan:)Perpill fehérjedúsan/eléggé szénhidrátszegényen étkezek, és ez maradni is fog. Melléje szobabicikli, illetve vannak DVD-im is:) Csak kicsit nehéz rávenni magam a mozgásra:D Meg sajna időhiányban is szenvedek..de azért megoldható minden:):):)
2011. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én hónap elején mindig iszonyú erős vagyok, de most mégerősebb, mint valaha, elegem van hogy havi 1-2 kg-tól szabadultam meg, májusban legalább 4 kg-t akarok!!!
2011. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én 5 kg-ot szeretnék kb leadni, és a dukan diétára gondoltam
2011. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is inkább centikben mérném a fogyásom:) nem vagyok vészes, de azért jo lenne a korábbi alakomat újra elérni...én most álltam neki fogyinaplót vezetni...egy blogban...hát igen...én is ezért vezetem, mert ciki beleirni hogy ezt meg azt ettem....bár az ebédem ma ciki volt de majd ellensúlyozom vmivel:) juniusra szeretnék annyira lefogyni, hogy felvehessek bikinit, rövidnacit...egyenlőre ezeket hanyagolom...nem érzem jol magam bennük:(:(:(

22L

2011. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!