Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kisebb a mellem, mint a...

Miért kisebb a mellem, mint a tőlem fiatalabbaknak?

Figyelt kérdés

tudom h még fiatal vagyok meg h még nőni fog a mellem de nagyon zavaró h a tőlem fiatalabb csajoknak nagyobb melük van mint nekem.padig még csak arra se fognám h nagyon vékony vagyok mert nem.olyan átlagos testalkatom van sőt sztem még egy kicsit több pusz kiló is van rajtam.

a menstruáciom már szinte teljesen beált.


2007. nov. 4. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
A mellméret nem életkor, hanem genetika kérdése. Körülbelül akkora melled lesz a teljes kifejlődésed végére, mint az édesanyádnak. Legyél egy picit türelmesebb: lehet, hogy későn érő tipus vagy. Nenm tudom, hogy hány éves vagy, de ne aggódj: 22-23 éves korodra éri el a melled a végleges méretét.
2007. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Mert Isten úgy akarta ... azért!
2007. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
érdekes mert az én anyámnak kicsi a melle az ő anyjának meg vagy a háromszrsa. :-)em hiszem h köze van hozzá h lyan nak kell lenni e mint az anyjáé, visznt az biztos hogy örökölt tehát azért atöbbi családtgt is érdemes meglesni
2008. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert vékony vagy; vagy a genetika ezt diktálta beléd!
2018. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!