Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen? Mit kellene változtatn...

Milyen? Mit kellene változtatni és mit nem? Kinek jön-e be?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. júl. 7. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit edzeni kéne. Nagyon petyhüdt a bőröd. Egy egészsèges szín sem ártana, úgy le fogsz égni a strandon, hogy napokig nem fogsz tudni aludni. A fürdőruha az borzalmas. Se színben, se fazonban nem áll jól. Inkább válassz valami erőteljesebb színűt. Jah és..mosolyoogj már!
2015. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tükröt pucolni :)
2015. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mosoly,és fogyj egy kicsit!Ez a bikini nem áll jól,szerintem sem.

Ja,és kinek jön be? lenne a helyes,-e nélkül :)

17L

2015. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is tükör takarítás.

Másodszor helyesírás tanulmányozása.

Harmadszor fürdőruha cserélése.

Negyedszer: Egy kis mosoly, hajadat kicsit ápolhatnád (már láttam ma egy másik kérdésed, ott is olyan fészekszerű volt a hajad, száraznak,ápolatlannak tűnt). Talán egy kis smink: szempillaspirál és alul kihúzni szemceruzával bőven elég.

És azt azért te is látod magadon, hogy van rajtad felesleg. Ha ez nem zavar akkor vedd úgy, hogy nem szóltam, ha meg szeretnél jobb alakot, akkor egy kis mozgás és egészséges táplálkozás.

2016. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!