Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és striáim...

13 éves vagyok és striáim vannak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Hello! Mint fent is olvastátok, 13 éves vagyok (lány) és a fenekemen és a térdhajlatomba, sőt még a csípőmön is vannak striák. Szóltam anyunak is és ő azt mondta, hogy naponta többször testápolózzam be magam, de sajnos nem segít 😔 Engem nagyon zavar! Utána olvastam az interneten, de csak olyanokat adott ki, hogy terhesség után hogyan lehet eltüntetni. Észrevettem az osztálytársaimon is pár striát, ha jól tudom ez a növés miatt van. Eltünnek ezek a "rondaságok" valaha a testemről, vagy ellehet tüntetni őket? Kérlek segítsetek!

2015. júl. 9. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni, ez ottmarad. Hízás következtében is előfordulhat, meg a növés miatt is.
2015. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta , hízási és növekedési csíkokról beszélünk . El teljesen nem fog tűnni viszont megfelelő odafigyeléssel ápolással finomítható , szinte észrevehetetlen. Sok folyadék , hidratálás . Kaphatók striákra és azok megelőzésére is krémek olajok.
2015. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, inkább a növésre tippelnék, mert nem nagyon hízom. Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 9. 02:00
 4/10 opened paradise ***** válasza:

Sőt,valakinél fogyás után is van.

De te pont most vagy a serdülő korban,hirtelen nyúlsz pár centit,ezzel nem tudsz mit kezdeni.

2015. júl. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki fognak fakulni annyira, hogy már észre sem veszed.
2015. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak tévhitben éltetni, de jobb teszed ha megbarátkozol velük. nagyon drága lézeres kezelések léteznek, meg krémek, amik halványítják, de teljesen sosem fog elmúlni...ha kimesz a strandra minden 3. lanynak van, ha ez megnyugtat. igazán szerencsés akinek nincs, s még jó alakja is van hozzá
2015. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Próbálok azért pozitív maradni ️ Igen, tényleg nagyon sok lánynak, sőt fiúnak is van.
2015. júl. 10. 00:57
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
amúgy nem tudom, de mintha régen nem lett volna ilyen, talán kevesebb műanyaggal mérgezték magukat az akkori emberek
2015. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Semmi köze a "műanyagnak" a striákhoz, el kell keserítselek.
2015. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú, hát nem tudom hogy mire gondolsz a "műanyag" szó alatt. Azt gondolom, hogy viszonylag egézségesen étkezem. Úgy értem, nem nagyon eszek semmi olyat (csoki, max. Egy héten kétszer), igazából, nagyon gyümölcsös és salátás vagyok. Cukros üdítőt is csak ritkán iszom, reggelente tejet vagy gyümölcslevet iszom, (de abból is 100%-ost) , a nap többi részében pedig víz vagy limonádé. Ha ez műanyag, akkor kérlek, segíts, mit változtassak az étkezésemen? Az igazat megvalva, nekem ez így tökéletes. Sportolni is szoktam, nem lustálkodom egész nap, szóval... Nem tudom, hogy mit kéne tennem még.
2015. júl. 11. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!