Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha dupla nyelv pc-t akarok...

Ha dupla nyelv pc-t akarok akkor kulon szurassam vagy egybe?

Figyelt kérdés
Nem az, hogy nem tudok donteni csak nem tudom hogy szokas. Egybe, egy alkalommal vagy kulon szuratni?? :)

2015. júl. 9. 04:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szokás szerint tökmindegy.

Ha két oldalra akarod, akkor egybe mindenképpen. Ha a középvonalra szeretnéd, akkor is egybe érdemes, ha valóban szándékodban áll. Ha viszont nem vagy 100% biztos benne, akkor érdemes csak egyet, hogy meglásd, milyen a gyógyulási idő, milyen vele enni, inni, beszélni. (1-2 hónap alatt gyógyul meg.)

Ha utána még mindig akarod és tetszik, akkor jöhet a másik is, de utána megint 1-2 hónap gyógyulás.

Pl.: ha dohányzol és/vagy sok tejterméket eszel, akkor egybe egyszerűbb, ugyanis tejtermék tilos 1-2 hétig, a dohányzás után meg öblögetés. Bár a dohányzás kicsit eltolja a gyógyulási időt is, így emiatt is érdemesebb.

De végül is, ahogy neked tetszik ;)

2015. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nekem 2 nyelvpiercingem van, a kettő pc között kb.8-10 hónap telt el.

Szerintem jobban megéri külön-külön, mivel 1 pcvel is eléggé bedagad a nyelv, nemhogy kettővel. :)

2015. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!