Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gimis lányok, nektek milyen...

Gimis lányok, nektek milyen táskátok van?

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be és nem tudom milyen táskát vegyek.

Lányos stílusom van, de oldal vagy válltáskát nem szeretnék.

Ötletek?


14/L



2015. júl. 13. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én idén érettségiztem.

Nekem volt nike hátitáskám is, bár nem igazán szerettem, nem illett hozzám.

( [link] )


Áttértem a válltáskára, eleinte én sem szerettem, aztán rájöttem, hogy sokkal jobb :) Viszont, ha sok könyv van, akkor nagyon rossz!

( [link] )


Amikor nagyon kevés cuccom volt, akkor egy egyszerű pakolós kézitáskát vittem. Ebből van többfajta.


Nálunk az utolsó évben ezek jöttek be divatba ( [link] ) Nekem nem tetszenek, és szerintem tök picik. Formára ilyenek voltak, az anyaguk meg pamut... vannak szép darabok, egy virágos kifejezetten tetszett, csak nem tudnám elképzelni magamon:)


Fősulin nem lesznek könyveink már, oda is marad a kis pakolós :)

2015. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. júl. 13. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most voltam 9.-es. Nekem fekete műbőr táskám volt. Szerettem mert sok minden elfért benne és ment az összes ruhámhoz:) Most láttam a HandM-ben.
2015. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most érettségiztem le, gimibe jártam. Sajnos képet nem találtam, de nekem először egy ilyen "kipakolós" táskám volt ahogy az egyik kérdező fogalmazott tehát nem vállra akasztós, és nem is hátizsák. Utáltam. Túl sok könyvünk volt amik alig fértek bele és cipelni is rossz volt. Aztán vettem egy fekete hátizsákot rózsaszín Fila felírattal. Na azt nagyon szerettem (:
2015. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi!

mindenképp hátizsákot szeretnék

2015. júl. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!