Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te melyik youtube-os bloggert...

Te melyik youtube-os bloggert kedveled? Melyik idegesit a legjobban?

Figyelt kérdés
miert o a kedvenced / miert nem kedveled ot?

2015. júl. 23. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Milyen témában?

Szépség - nekem Móni mert nagyon emberi és sokat segít és hasonló a stílusa/nézetei mint nekem.

Akiket nem szeretek nem nézem. Nem szeretek fikázni senkit, de persze néha belefutok olyanba akiket megpróbálok elkerülni mert nem bírom a stílusát vagy nem érdekel a téma.

Film-videómánia és hollywoodnewsagency mert nagyon viccesek

Tech - theVr. Mert nagyon érdekel a téma és jófejek a srácok. De nem csak őket követem, nagyon sok külföldit is vegyes témában. Vagy nagyon viccesek, vagy nagyon hasznosak számomra.

2015. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én elég sokat szeretek:

Smink: BreakfastatFruh, Follow Anna, Ehhsty smink, Mia May, Aviana Rahl

Kritika: Videómánia, Hollywood Hírügynökség

"Vlog-félék": FanMadeMaker, Szecso, CsChannel, Boldzer, Attila the Bookaholic, Maris, Metalexovics, UNFIELD, Vitozsombor, CAFF productions

Gameplay: Green Dog


Róluk mind elmondhatom, hogy nagyon viccesek, kedvesek, közvetlenek a nézőikkel, és jók a videóik, nagyjából ezért szeretem őket :D

2015. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

most csak a sminkesekről fogok írni, gondolom azért van ebben a témában.

magyarok közül egyszerűen nem találtam nekem szimpatikus embert, és olyat, akire azt mondom, hogy a videó minősége, előadásmódja, stílusa és sminkjei is jók lennének. ehhsty, szilvaleszilvuple, breakfast at fruh talán akik még elfogadható kategória, de értük sem rajongok... móni, followanna, gabifrizurai, avianarahl, miamay stb meg teljesen érthetetlen, hogy mit keresnek SZÉPSÉG témában. ha valaki csúnya, akkor legyen annyi önkritikája, hogy nem csinál beauty csatornát. mellesleg sminkelni sem tudnak, stílusuk sincs, erőltetett béna vicceik vannak, csak a 12 évesek vannak megveszve értük.

külföldiek közül promise phan, glam&gore, reereephilips, made yew look, anastasiya shpagina, emma pickles, easyneon, kandee johnson, ruby golani, venus angelic akiket szoktam nézni

külföldről is sok olyan személy van, aki idegesítő és nem értem miért van annynira felkapva, de inkább nem kezdem el sorolni

2015. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dancsó nekem magasan viszi a prímet, szóval ha feltesz egy videót kb első dolgom mikor wifit találok,hogy megnézzem :D

Amúgy luckeYt szoktam még nézni, vagyis régen a Walking deadot mert tetszett, meg a hasonló játékokat

Régen néztem még Goodlikot mert nagyon emberséges volt meg normális, de már nem az igazi.

2015. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Az biztos! Dancsót mi is, csak előbb összeszedjük a barátunkat és együtt nézzük. (Skype és szinkron indítás.)
2015. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Számomra Fruzsi és Móni nagyon idegesítő, Attila pedig talán a kedvencem a magyarok közül. :) Külföldiek közül kedvelem a mindenféle BuzzFeed és TheRichest videókat, valamint kedvenceim még: Annorshine, DIYlover, LaurDIY, MayBaby, MyLifeAsEva, Rclbeauty101 és WiseHufflepuff.
2015. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyik sem idegesít, mert amit nem kedvelek, azt lesz*rom.
2015. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En igazabol egyikert sem rajongok, Moni kifejezetten idegesit.
2015. júl. 24. 18:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarok közül csak két csatornát, BreakfastatFruh (mert tetszik, hogy igényesen megcsinálja a videókat és hogy olyan termékeket mutat be, amelyek - ellenben az amerikai beauty bloggerek termékeivel - itthon is könnyen megvásárolhatóak), és Dancsó (sokaknak nem jön be a stílusa/humora, de én meg szoktam nézni a videóit és én viccesnek tartom őket).

Sajnos Mónit egyszerűen nem találtam szimpatikusnak, pedig több videóját is megnéztem. Ami a legkevésbé tetszett bennük, hogy egyszerűen túl sokat beszél a legegyszerűbb dolgokról. A haul videót mind áttekertem, és úgy éreztem, nem maradtam le semmiről.

2015. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Dancsó <3

Cschannel, Szecso, Attila, Lina és Panni, 2Face, Maris, Unfield


:)

2015. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!