Kezdőoldal » Utazás » Európa » Te melyik európai nemzetet/nem...

Te melyik európai nemzetet/nemzetiséget kedveled ill. "utálod" a legjobban? Miért?

Figyelt kérdés
Te melyik európai nemzetet/nemzetiséget kedveled ill. "utálod" a legjobban? Miért?

2014. márc. 11. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Lengyeleket. Nem gyűlölködnek, mint a többiek.
2014. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A balkáni népeket nem szeretem.
2014. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Franciákat kedvelem..., mert tetszik a nyelvük főleg amiatt...és nincs olyan, akiket utálnék! :D
2014. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem ítélek meg senkit a száramazáse alapján, de...


Legtöbb rossz tapasztalatom a cigányokkal van. (Persze ismerek rendes cigányok is, de hát tudjuk, hogy nagy részük milyen életet él...)


Legtöbb jó tapasztalatom a csehekkel van. Elsőre talán kicsit hűvösek, de nagyon "jó fejekkel" találkoztam Csehországban, és csinosak a lányok is :) Szívesen élnék ott, ha jobban ismerném a nyelvet...

2014. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
A lenygeleket én is bírom.
2014. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Moldávok a legjobbak, a legrosszabbaknál határeset, mert az örményeket ide is és oda is sorolják. Ha az örményeket európainak számítjuk, akkor ők, ha nem, akkor talán a szerbek.
2014. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Délszláv nemzeteket szeretem (horvátok, bosnyákok, szerbek...stb.) Soha nem találkoztam olyan barátságos emberekkel, mint ott. Ezenkívül büszkék a nemzetükre, kultúrájukra, a természeti kincseikre. főleg a horvátok.

Olyan, amilyet utálok olyan nincs, rossz tapasztalatom eddig sehol nem volt. Bunkó emberek, pedig mindenhol vannak... Azok alapján nem általánosítok.

2014. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lengyelek, észtek, akiket szeretek, es arabok, franciák akiket utalok. Utóbbit nem általánosságbol, mert sokan utaljak, hanem személyes tapasztalat, rengeteg francia emberben csalódtam. Pedig magát az országot imádom, csak kár hogy ilyen emberek lakjak.
2014. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a finneket szeretem a legjobban. Tiszták, betartják a szabályokat. Igaz távolságtartóak (eleinte), de korrektek.


Az albánokat nem szeretem, mert mikor ERASMUS-sal Athénban tanultam több negatív kapcsolatom is volt velük.

2014. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!