Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kovetkezo...

Mit gondoltok a kovetkezo lanyok alakjarol? (kepek)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van koztuk kulonbseg, probaltam sorrendben belinkelni.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Lanyok: Ha ilyen alakotok van (vmelyik), elfogadjatok? Vagy harcoltok ellene? Hogyan viszonyultok hozza?

Fiuk: Tetszenek az ilyen alkatu lanyok? El tudjatok kepzelni, hogy ilyen baratnotok legyen? Mit gondoltok roluk?

Mivel manapsag mindenki 45 kg akar lenni, ezert kerdeztem ra erre az alakra. Velemenyeket varok, pozitivat, negativat, mindegy, csak ne leugatosat, illetve bunkot.

Koszonom!


2010. márc. 6. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A legelső fotón látható lánynak ugyanolyan az alakja mint nekem(igaz én már szültem is,és 37 éves vagyok)de én tökéletesen elégedett vagyok vele,mert mindig voltak sikereim,és nemrég volt az esküvőm is(a második).A férjem ráadásul 8 évvel fiatalabb nálam,szóval még mindig jó vagyok:)nem is lennék 45 Kg...
2010. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Nos, igen, ha nekem ilyen alakom lenne, mindent megpróbálnék (az ésszerűség határain belül), hogy normális testsúlyom legyen, de ne is 45 kg, az nem egészséges. Pláne mivel a magasságom 160 cm így nem tetszenék magamnak ilyen alakkal. Amúgy most vagyok 53 kg, van rajtam hús, és kifejezetten nőies vagyok, de amikor meghíztam 59 kilóra (így talán nem tűnik soknak), elkezdtem méregteleníteni, és otthon tornázni, szépen le is ment, így már jól érzem magam a bőrömben. Ettől függetlenül lehet egy nő szép ilyen alakkal, ha meg van magával elégedve, mert akkor sugárzik róla az önbizalom, és a harmónia. Bár hozzáteszem, hogy ennyi túlsúly szerintem nem egészséges, de ha az orvos megvizsgálta, és jók a leletei (vérkép, cukorszint, stb) akkor semmi baj nincs az ilyen alakkal.

18/L

2010. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

ma 23:42

Miért egészségtelen? Én is hasonló vagyok mint az első képen a lány.Makkegészséges vagyok,leszámítva az orrsövény ferdülésemet,de annak semmi köze a súlyomhoz..

Soha nem voltak szerelmi problémáim,egyszerűen azért mert mindig oda voltak értem.És ezt nem azért írom,mert HŰŰŰ de ki vagyok én,hanem mert ez tényleg így van..Sportolok rendszeresen,nem dohányzom,soha nem is ittam..a füvet és kábszert soha nem is próbálnám ki..Én ilyen alkat vagyok,és ezen nem tudok változtatni,de nem is akarok...

Mindig vidám,mosolygós vagyok,és nem azt nézem egész nap,hogy hol van háj rajtam,és "jaj istenem tetszem valakinek?"

2010. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Én sem értem,hogy miből gondolják,hogy az ilyen típusú lányok betegek??Ezek nem 200 kilósak..Az első képen talán 70-80 kg lehet a lány.A második képen 100 körül,míg a harmadik képen 80-90 körül lehet..

A barátnőm 78 kg,és a legszebb nő akit valaha láttam..Egészséges,és úgy szeretem ahogy van!Legalább van mit fogni rajta..

Egyébként feltűnt már nektek,hogy a ducibb lányok vidámabbak,és boldogabbak??A vidámság,és a mosoly több évet ad még pluszban...

25/F

2010. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

23:48-nak:

2.válaszoló vagyok. Nem akartam megbántani az ilyen alkatú lányokat, távol álljon tőlem, sőt írtam is, hogy aki meg van magával elégedve, van önbizalma és ez látszik rajta az szép, és szexis lehet. Inkább ilyen alakú nők lennének és nem a 30 kiló vasággyal, és rossz rájuk nézni, mivel kint van az összes csontjuk. A betegséget onnan gondolom, hogy van nővér a családban, és ő mondta, hogy sajnos az ilyen alkatú emberek sokkal hajlamosabbak a betegségekre, szervi elváltozásokra (máj, gyomor), cukorbajra, mint a vékonyabbak.

2010. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

tegnap 23:42

Egy valamit nem értek...

Hárman vagyunk nagyon jó barátnők...(jó kollégák is)

Én 162cm 82 kg vagyok.Az egyik barátnőm szintén 160 cm és 56-58 kg körül van.A másik barátnőm 170 cm és 53 kg..Mindketten szépek,csinosak(szerintem).Mégis ha megyünk valahová szórakozni,vagy csak úgy mi hárman élvezzük az életet,és ha úgy adódik ,hogy férfiak akarnak ismerkedni általában az én telefonszámomat kérik el,és 10 esetből 6-szor engem hívnak randira..Vajon miért? Egyikünk sem kurv@s,sőt én elég szégyenlős,és szolid vagyok..Hármunk közül nekem van csak boldog kapcsolatom,míg a kisebbik barátnőm most vált el a férjétől addig a magasabbik még nem is volt férjnél..Egészségesek vagyunk mindhárman...

Talán mert nagyobb a kisugárzásom? nem tudom,de nagy tévedés az,hogy aki duci az csak egészségtelen lehet,és semmi öröme nincs az életben...

Ez nem így van...

2010. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

szerintem az ilyen és hasonló alakú nők-lányok is lehetnek nagyon szépek,csinosak - az a fontos,hogy legyen kisugárzásuk és egyéniségük. Meg persze hogy elfogadják magukat, ne utálattal nézzenek a tükörbe. Ezek a nők a képen szerintem csinosak,mosolyognak,van kisugárzásuk.

Meg szerintem még fontos az is,hogy mindenki az alakjához mérten öltözzön.

Én sem vagyok gebe,van mit fogni rajtam(tőlük vékonyabb vagyok valamennyivel),de én így szeretem magam,jól érzem magam a bőrömben és minden rendben a magánéletemben-pasikban sem volt hiányom soha :)

2010. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

23:42-es vagyok

00:14-nek: Mint olvashattad a 00:06kor adott válaszomat, én nem akartam senkit leugatni, senkit megbántani, le is írtam 2x (!!) is, hogy súlytól függetlenül is lehet valaki szép és szexi ha van kisugárzása, én azért fogytam le, mert így éreztem jól magam a bőrömben, és nem divatból, stb. Nem értem, hogy miért kell "berágni", és támadólag válaszolni, amikor én sem támadólag írtam a kommentjeimet...

2010. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ma 00:14 vagyok..

Igen mire megírtam amit akartam,közben jött a válaszod,és én sem sértésként írtam,csak megírtam én mit tapasztalok a súlyommal kapcsolatban..Engem nem bántottál meg,hisz nem volt sértő amit írtál,csak az lepett meg,hogy nem tartod egészségesnek azokat akik ducik...Valahogy én nekem ez sem tűnt fel,hisz személy szerint egészséges vagyok,és soha nem volt sem vérnyomás,sem belső szervi bajom(ne is legyen)...

2010. márc. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

NA,örülök ennek,hogy nem annyira gáz,ha valaki duci.Én is az vagyok,egy betegség miatt híztam meg hirtelen 30kg-ot (!)

Nagyon nem érzem magam jól a bőrömben,de nincs lelkierőm leadni a kilókat.. :( Majd összeszedem magam mostmár lassan.Kb olyan vagyok mint a 3. képen lévő lány,engem nagyon zavar..

18/L

2010. márc. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!