Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kovetkezo...

Mit gondoltok a kovetkezo lanyok alakjarol? (kepek)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van koztuk kulonbseg, probaltam sorrendben belinkelni.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Lanyok: Ha ilyen alakotok van (vmelyik), elfogadjatok? Vagy harcoltok ellene? Hogyan viszonyultok hozza?

Fiuk: Tetszenek az ilyen alkatu lanyok? El tudjatok kepzelni, hogy ilyen baratnotok legyen? Mit gondoltok roluk?

Mivel manapsag mindenki 45 kg akar lenni, ezert kerdeztem ra erre az alakra. Velemenyeket varok, pozitivat, negativat, mindegy, csak ne leugatosat, illetve bunkot.

Koszonom!


2010. márc. 6. 23:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Én azt gondolom, ha valaki alkatilag duci, azzal semmi baj. De azt képtelen vagyok elviselni, ha valaki semmit nem tesz azért, hogy egészségesen éljen, és ez meg is látszik rajta (nem csak a súlyán.) Azt meg légyszi, ne akarjátok bemagyarázni, hogy a duci emberek sokkal jobbkedvűek, szerintem ez nem súlyfüggő:én vékony, karcsú lány vagyok, mégis általában a nevetésemtől zeng a ház...

És hogy őszinte legyek, az első lány számomra azért olyan visszataszító, mert nem az alakjához megfelelően van öltözve, míg a 2-kal és a 3-kal semmi bajom.

2010. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6%

00:14!


Nem akarlak megbántani, de azért van, hogy hamarabb elkérik a számodat, mint a vékonyabb barátnőidnek, mert a pasik gyávák, és ha túl jó a nő, félnek a visszautasítástól...

2010. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy a szépség súlytól független. Az egyik legjobb barátnőm nővérénél szebb lányt még nem sokat láttam (gyönyörű fogak, dús haj, szép bőr, szép szemek), de a legnagyobb jóindulattal nézve is bizony eléggé túlsúlyos, önhibáján kívül (inkább az az autós tehet róla, akinek köszönhetően fél évig nagyjából fel sem kelhetett az ágyból). És van barátja, lassan szerintem már el is jegyzik egymást, és a srác egyáltalán nem túlsúlyos, normál alkatú. Viszont az is súlytól független, hogy valaki mennyire vidám, én 165 cm/50 kg vagyok, de már többen megjegyezték, hogy hogy tudok folyamatosan mosolyogni, és kedves lenni. Mondjuk én nem vagyok megelégedve a testemmel, mert önhibámon kívül (kórház) 10 kg-t ledobtam, ebből öt jött vissza, de nagyon löttyedt vagyok. Summa summarum: szerintem ezek a lányok csinosak, mert tudják, hogyan bánjanak magukkal.(pl. öltözködés)
2010. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ma 10:11

Ezt a baromságot azok találták ki, akik szépnek hiszik magukat, de akkor sem kellenek egy pasinak, ha utánadobják őketX'D


Amúgy szerintem egyáltalán nem visszataszítóak ezek a lányok, bár sokan tartják őket annak.

Az 1. képen a lány csinos és aranyos, bár a ruházatán változtatni kéne: az ilyen rövid fölső nem áll jól annak, akinek úszódumija van. Pár centivel hosszabb fölsővel sokkal jobb lenne az összkép. De sugárzó a mosolya, ez mindenképp plusz pont^^

' 2. képen az az öv a derékre nagy baklövés: ide az vegyen övet, akinek van is dereka, de neki nincs. Valamint ha a lapostalpú csizma helyett inkább magassarkú cipőt venne fel (ehhez a ruhához nem megy a csizmi) nyújtaná az alakját, karcsúbbnak tűnne.

A 3. képen a lány a kedvencem, egyszerűen csodálatos! Szexi úgy ahogy van, igazi telt modell^^ Nah az ilyen típusú nők azok, akiknek felesleges fogyózni, mert így is gyönyörűek!

2010. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Szeretnem megkoszonni a valaszokat! :)

Habar van rajtam felesleg, talan meg az elsonel is vekonyabb vagyok, de csak egy picivel. Es hat vannak gondjaim magammal. De ennyi pozitiv valasz utan, azt hiszem osszeszedem magam, es elfogadom (mikozben persze dolgozok a felesleg leadasan). :)

Eljenek a nok, akiken van mit fogni! :D

2010. márc. 7. 10:53
 16/21 anonim ***** válasza:
10%

10:52!

Ezzel pedig a bűnronda lányok és azok a pasik vígasztalják magukat, akiknek esélyük sincs egy szép és csinos nőt összeszedni. :-D

10:11 voltam

2010. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

01:26

anyukámnak is sajnos ua a problémája :(

gyógyszer igaz ? :(

sajnálom

anya homeopátiás szerekkel pótolja a gyógyszert+méregtelenít é már fogyott

sajnálom :(sok szerencsét!!!!!!!!!

2010. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
a szépség súlytól FÜGGETLEN!!!!!!!!
2010. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanúgy nem egészséges testalkat mint a csontsoványság. Én harcolnék ellene, de csak az ésszerűség hatásain belül. Mozognék és tudatosan táplálkoznék. Amúgy ez nem igaz, hogy mindenki 45 kg akar lenni. Most az lett a nagy "divat", hogy az S-es méretű lányok "fujj anorexiások", és jajj szegény ducik meg el vannak nyomva, és őket is nyomni kell a divatvilágban. Egyik sem jó. Mindenki olyan amilyen. Látom itt a gykorikerdeseken, hogy hozzám hasonló alkatú lányok tesznek fel magukról képet és a reakciók ezek: sovány vagy, hízzál, nincs melled. Ha meg "van rajta mit megfogni", akkor jön, hogy innen is meg onnan is fogyjál.
2010. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
10%

Hát szerintem ezek borzasztóak.

Látszik rajtuk, hogy hogyha tennének érte, le tudnának fogyni.

Én sem vagyok egy csontkollekció, sőt.. de ez már sok.

2010. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!