Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kovetkezo...

Mit gondoltok a kovetkezo lanyok alakjarol? (kepek)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van koztuk kulonbseg, probaltam sorrendben belinkelni.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Lanyok: Ha ilyen alakotok van (vmelyik), elfogadjatok? Vagy harcoltok ellene? Hogyan viszonyultok hozza?

Fiuk: Tetszenek az ilyen alkatu lanyok? El tudjatok kepzelni, hogy ilyen baratnotok legyen? Mit gondoltok roluk?

Mivel manapsag mindenki 45 kg akar lenni, ezert kerdeztem ra erre az alakra. Velemenyeket varok, pozitivat, negativat, mindegy, csak ne leugatosat, illetve bunkot.

Koszonom!


2010. márc. 6. 23:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanaz az alkatom, mint az első képen lévő lánynak.

8 kg-ot szeretnék leadni, hogy visszanyerjem a terhességem előtti súlyomat, de ettől függetlenül én sem érzem magamat egészségtelennek, betegnek azért mert feleslegem van.

Ha attól a 8 kg-tól sikerülne megszabadulnom, sokan (számadat alapján) úgyis "egészségtelennek" gondolnák a súlyomat.

Egyébként az a tapasztalatom, hogy akinek akkor mondjuk tetszettem, annak most is, akinek meg így nem jövök be, annak a -8 kilóval sem.:-)

És szerintem ők nem kövérek, hanem teltek, a kövér az nem itt kezdődik, bár az igaz, hogy ezek a ruhák nem a legjobb választások. (Első lánynak picit hosszabb felső, a másodikon lévő ruha nekem alapból nem tetszik, a harmadik lány szerintem csinosan van felöltözve.)

2010. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!