Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyönyörű csajoknak bejönnek...

Gyönyörű csajoknak bejönnek az átlagos pasik?

Figyelt kérdés
Haveri körrel napi téma volt ez. A gyönyörű, okos csajoknak nemhogy nem jönnek be, de átlagos pasira rá sem néznek, ez lett a konklúzió. Átlagosak vagyunk, nem majomkodunk a tükör előtt a hajunkkal, de ápoltak azért vagyunk. Nem vagyunk kigyúrva, de nem pusztítjuk magunkat. Nem járunk diszkókba, de otthon sem ülünk. Tapasztalataink alapján esélytelen a dolog, sokszor átlagos csajok ráztak le minket mondván ő megteheti hogy válogat, és válogatni is fog. Ti mit gondoltok erről, orbitális hülyeség lett a véleményünk, vagy igenis, az okos-szép nőknek is bejöhetnek az átlag külsejű pasik? Tapasztalat? Persze ha nők írnának, az jobb lenne.
2014. okt. 30. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz, mert a szerelemnek nem lehet parancsolni. Barátnőim igazolnának engem. L
2014. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ha annak a gyönyörű csajnak bebizonyítod, hogy bizony nem vagy átlagos - és ez nem a gyúráson vagy diszkón múlik - akkor be fogsz jönni neki.
2014. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem korfüggő ez úgy talán 23-24 éves korig igaz a csajokra után már más szempontok lesznek fontosak megbízható lehessen vele normális közös élete család gyerek stb
2014. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Még a csúnya,okos csajoknak sem kell egy átlagos srác sem...Azok is csak a tökéletest hajkurásszák,ők is a legjóképűbbeket veszik csak emberszámba...

Nyilván akkor a szép,okos csajok végképp nem fognak foglalkozni az átlagos srácokkal...

2014. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
A gyönyörű csajok a legnagyobb ribaņcok, mivel megkaphatnak bárkit.
2014. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy be. 10/7-es vagyok és volt már nem egy 10/9-es barátnőm.
2014. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hacsak nem tudsz valami eget rengető dologgal próbálkozni, akkor nem. Ez van. Ha vehetnél Ferrarit, akkor miért vennél egy Ladát? És ez nem csak a csajokra jellemző, hanem minden emberre. Mindenki a legjobbat akarja azok közül, amiket választhat. Jöhet az álszenteskedés, de ez az alapvető emberi természet része.

A szerelem meg vágyódás, agyon lehet heroizálni, de akkor is csak vágyódás, egy ismeretlen ember személyiségére nem lehet vágyni, hisz nem is ismered, csakis a külsejére, innen jön a "külső megfog, belső megtart" szólás.

2014. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján abszolút beillenék a kérdező társaságába, és én is azt vettem észre, hogy az átlagos srácoknak nem sok esélye van. De még az átlagos lányoknál sem, nemhogy esetleg a csinosabb, intelligensebb lányoknál.
2014. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Kisboltos ***** válasza:
Most akkor vagy én vagyok átlag fölötti pasi vagy ti beszéltek hülyeségeket. Én egy átlagos, normális srácnak tartom magam, de mégis kapom a visszajelzéseket szép és okos lányoktól. Lehet általánosságban így van, de a kivételek sem ritkák ezen a téren.
2014. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Ki számít gyönyörű csajnak? :D Ezt lehet nem árt tisztázni.

21/L

2014. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!