Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális/átlagos szerintetek...

Normális/átlagos szerintetek hogy teliholdkor kiülök a teraszra és nézem az eget? Egyszerüen gyönyörű ahogy a hold megvilágítja az eget. Néha órákig nézem.

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vonyítanál hozzá, picit furcsa lenne, de úgy egyébként nem az. Pesti emberként egyszer elvetődtem olyan helyre, ahol a városi fények messze vannak.

Na azt az eget egész éjjel bámulnád te is, nem csak a holdat.

2014. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, igen. Régen ezt csináltuk mind...


Kint bámultam nyári-őszi estéken az eget locsolás közben, majd kitört a nyakam, akkor még tudtam kívülről az összes csillag és csillagkép nevét, melyik bolygó éppen hol jár.


Akkor még nem volt kábeltévé, mobiltelefon, meg internet.


Most itt vagyok Pesten, azt se tudnám megnézni milyen Hold van éppen. Persze hogy nem, az udvarra a harmadik emeletnél lejjebb a Nap se süt le, csak júniusban két hétig...

2014. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyszer én voltam egy kis faluban,én addig nem is tudtam hogy ennyi csillag van az égen, bevilágították az udvart, egymás hegyén hátán rengeteg!!!

kb ilyesmi, persze nem piros fényekkel

[link]


de én úgy elvoltam képedve, a többiek meg rajtam...

azt mondták, mert itt nincsenek fények, ezért láni

2014. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!